Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Duże Zestawy Specjalne Klocków Morphun

(17)

Dla większości osób wydaje się, że klocki dla dzieci są zabawkami, w których niewiele może już zaskoczyć. Ich główna idea nie zmienia się od lat i stale polega na łączeniu drobnych elementów w większe budowle. Ten stereotyp przełamują klocki konstrukcyjne morphun, które wprowadzają powiew świeżości do tej branży. Są to bardzo oryginalne klocki edukacyjne, które mają efektywnie wspomagać rozwój dziecka, zapewniając jednocześnie doskonałą zabawę. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich systemów połączeń oferują zupełnie nowe możliwości konstrukcji. Dla każdego młodego budowniczego będą stanowiły źródło nieskończonych pomysłów.

Zestaw Morphun Junior Xtra to klocki dla 4 latka, przeznaczone są dla osób, które poszukują kolejnych sposobów na rozbudowę swoich kompozycji. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją pociechę i pokazać nową formę znanej mu zabawki, to klocki Morphun będą dobrym wyborem! W tej kategorii znajdą Państwo zestawy, które zapewnią dzieciom wiele godzin rozwijającej zabawy. 

Mniejszy czy może większy zestaw klocków ? 

Najmniejszy zestaw, który tutaj znajdziemy składa się z aż 1000 elementów, z których mogą powstać niesamowite budowle, postacie, zwierzęta, maszyny i inne dzieła, a to wszystko w trójwymiarze. Dużym atutem takich zestawów jest możliwość zabawy kilku dzieci naraz, dlatego jest to wspaniałe rozwiązanie dla grupy znajomych, rodzeństwa lub przedszkolaków. Wszystkie zestawy pakowane są w estetyczne i trwałe pudełka, które pomogą zachować porządek i umożliwią przeniesienie zabawy w wybrane miejsce. 

Kategoria opierająca się na różnej grupie wiekowej, dlatego dla budowniczego od 3 roku życia do bardziej zaawansowanego konstruktora powyżej 5 roku życia, znajdzie się specjalny duży zestaw, który gwarantuje uśmiech na twarzy dziecka.  Wszystkie oferowane klocki plastikowe, mimo że wykonane z tworzyw sztucznych, są w pełni bezpieczne dla dzieci i nie zawierają szkodliwych substancji. Ważne, by wybór padał zawsze na sprawdzone i bezpieczne marki. Wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z  normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, która określa wymagania bezpieczeństwa zabawek. 

pixel