Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Morphun Junior Starter

(9)

Nie ma osoby, której obca byłaby zabawa klockami, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z ewolucji, jaka zaszła w tej branży. Dziś klocki dla dzieci potrafią przybierać niezwykłe kształty, wykorzystując wiele oryginalnych rozwiązań. Jedną z ciekawszych odmian są klocki konstrukcyjne dla najmłodszych, które pozwalają maluchom wcielić się w rolę małego inżyniera. Dobrym przykładem do tej kategorii są klocki Morphun, które ostatnio zyskują coraz większą popularność. Duża różnorodność kolorów, ciekawe części i sposoby łączenia poszczególnych elementów sprawiają, że spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci.

Są to idealne klocki dla 3 latka, choć także znacznie starsze dziecko z pewnością dobrze się będzie przy nich bawiło. Górna granica wiekowa nie jest określona, ponieważ starszy maluch po prostu lepiej wykorzysta ich możliwości i stworzy bardziej złożone konstrukcje. Jeśli zamierzałeś kupić duże  jako prezent dla swojej pociechy, to klocki Morphun będą idealnym wyborem. Tego typu rozwijające zabawki powodują, że łączymy zabawę z edukacją. To najlepsza metoda nauki dla dzieci. Przyjemność budowania wielowymiarowych konstrukcji oraz łatwość ich tworzenia to ważne aspekty każdej zabawy klockami.

Dla kogo przeznaczone są klocki Morphun Junior Starter ?

Klocki konstrukcyjne typu Morphun Junior Starter zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 3 lat i nie zawierają małych części, dlatego już od najmłodszych lat dzieci mogą zacząć wyjątkową przygodę z klockami z serii Morphun. Instrukcje dołączone do zestawów będą wspaniałą, początkową inspiracją dla Twojej pociechy. Dlaczego początkową? Dzieci w tak młodym wieku mają szeroko rozwiniętą wyobraźnię, dlatego zaczynając zabawę z klockami Morphun wkroczą w swój świat zabawy. Oczywiście wszystkie instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka. Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5 cm.

pixel