Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Morphun Junior Starter Rainbow

(1)

Tęczowa wersja angielskich klocków dla dzieci Morphun to zupełnie nowe wyzwania dla małych budowniczych. Pełna gama nowych kolorowych możliwości czeka przed małym inżynierami i budowniczymi. Kolorowe klocki konstrukcyjne zachęcają do rozwojowej zabawy, a dołączone do każdego zestawu instrukcje pozwalają na jeszcze ciekawiej spędzony czas. Klocki zalecane są dla dzieci w wieku od 3 lat. Nie posiadają małych elementów - wszystkie klocki są odpowiedniej wielkości dla małych rączek. Łączenie poszczególnych elementów jest łatwe i przyjemne.

Klocki wykonano z najwyższej jakości materiałów - dlatego są trwałe i pozwalają długo cieszyć się swoimi zaletami. Dzięki tego typu zabawkom dzieci łączą zabawę z nauką. Spędzając przyjemnie czas, dzieci rozwijają zdolności manuale, wyobraźnie przestrzenną czy małą motorykę. Grupują i łączą elementy w większe wielowymiarowe modele, którymi mogą się bawić przez długi czas. To wyjątkowo rozwijające klocki o wielu zaletach dla rozwoju dzieci w różnym wieku. 

Dla dzieci w jakim wieku polecane są te klocki > 

Morphun Junior Starter Rainbow zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 3 lat i nie zawierają małych części. Zawarte we wszystkich zestawach instrukcje są w pełni dostosowane do wieku dziecka i pozwalają na satysfakcjonującą zabawę przez wiele godzin.  Podstawowe klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są takiej samej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5 cm Zestawy są zapakowane w estetyczne i trwałe pudełka, które umożliwiają przeniesienie zabawy w wybrane przez dziecko miejsce i dzielenie się nią z kolegami i koleżankami.

W kategorii Morphun Junior Starter Rainbow znajdą Państwo wiele ciekawych zestawów klocków. Pierwszym godnym polecenia jest zestaw, z którego dziecko może zbudować, aż 12 kolorowych pojazdów! Drugim - zestaw aż 500 elementów, wiele godzin fantastycznej zabawy i ogrom możliwości tworzenia konstrukcji. Oczywiście zawsze w naszym sklepie istnieje możliwość dokupienia zestawów uzupełniających czy instrukcji do każdego rodzaju klocków typu Morphun.

pixel