Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Morphun Junior

(14)

Wszystkim doskonale są znane klocki dla dzieci, lecz nie każdy zdaje sobie sprawę, że poza dobrą zabawą mogą również wspomagać rozwój dziecka. Właśnie w tym celu powstały specjalne klocki konstrukcyjne, które pozwalają na kształtowanie umiejętności przestrzennych i pobudzają kreatywność. Oferują one o wiele większe możliwości dopasowania i łączenia poszczególnych elementów niż w przypadku tradycyjnych wersji. Przykładem tego typu zabawek są klocki plastikowe Morphun, które są niezwykle oryginalnym wyrobem. Wykorzystują nietypowy sposób wiązania pojedynczych segmentów w rozbudowane struktury, które posiadają także ruchome moduły.

To świetne klocki dla 4 latka, który zaczyna budować bardziej zaawansowane konstrukcje z tradycyjnych części. Dzięki nim dzieci rozwiną swoje umiejętności i jedynym ograniczeniem dla nich będzie wyobraźnia. Wszystkie duże klocki dla dzieci z serii Morphun dostępne są w wielu wariantach zestawów, które pozwalają na tworzenie kolekcji według własnych potrzeb. Dla młodszych polecamy również sprawdzić ofertę klocków dla 3 latków.

Co wyróżnia klocki Morphun Junior ?

Klocki konstrukcyjne typu Morphun Junior zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka. Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3,2 cm - średnica koła 5,5 cm. Klocki łączą się z Lego DUPLO. 

Kategoria Morphun Junior to ogromny wachlarz możliwości, zaczynając od najmniejszych zestawów składających się ze 100 elementów, które mogą być fantastycznym początkiem do  zapoznania się z klockami, po zestawy składające się z aż 1200 elementów, dla małych wielbicieli spędzania wielu godzin przy tworzeniu oryginalnych i nietypowych konstrukcji, jakimi mogą się potem pochwalić. W tej kategorii dla każdego 4 latka znajdzie się coś innego. Twoja mała pociecha interesuje się zwierzątkami czy może lubi oglądać bajki z mistycznymi stworzeniami? Teraz kupując zestaw według zainteresowań dziecka, umożliwimy mu zbudowanie własnego smoka, ogra czy zajączka.

pixel