Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Morphun Junior Xtra

(9)

Dla większości osób wydaje się, że klocki dla dzieci są zabawkami, w których niewiele może już zaskoczyć. Ich główna idea nie zmienia się od lat i stale polega na łączeniu drobnych elementów w większe budowle. Ten stereotyp przełamują klocki konstrukcyjne morphun, które wprowadzają powiew świeżości do tej branży. Są to bardzo oryginalne klocki edukacyjne, które mają efektywnie wspomagać rozwój dziecka, zapewniając jednocześnie doskonałą zabawę. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich systemów połączeń oferują zupełnie nowe możliwości konstrukcji.

Dla każdego młodego budowniczego będą stanowiły źródło nieskończonych pomysłów. Zestaw Morphun Junior Xtra to klocki dla 4 latka, przeznaczone są dla osób, które poszukują kolejnych sposobów na rozbudowę swoich kompozycji. Wszystkie oferowane klocki plastikowe, mimo że wykonane z tworzych sztucznych, są w pełni bezpieczne dla dzieci i nie zawierają szkodliwych substancji. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją pociechę i pokazać nową formę znanej mu zabawki, to klocki morphun będą dobrym wyborem.

Junior Xtra to dodatkowe elementy konstrukcyjne - łączniki w każdym zestawie

Klocki konstrukcyjne typu Morphun Junior Xtra zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Zbudowane zostały na bazie klocków Morphun Junior i zawierają dodatkowe elementy (łączniki) oraz instrukcje rozbudowujące możliwości budowy z klocków plastikowych Morphun Junior.  Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka i będą początkową inspiracją do tworzenia niestandardowych budowli.

Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5 cm

pixel