Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Włoskie Klocki Ludus

(1)
klocki konstrukcyjne Ludus Wyjątkową propozycją wśród klocków konstrukcyjnych w ofercie naszego sklepu jest zestaw drewnianych klocków Ludus. Drewniane deseczki oraz kolorowe drewniane łączniki tworzą niepowtarzalne kombinacje dla dzieci, które lubią zabawę drewnianymi klockami konstrukcyjnymi.

Rozwój kreatywności dziecka

Klocki Ludus to również świetnie spędzony czas na układaniu budowli przestrzennych i konstrukcji 3D. Jest to świetna  propozycja dla przyszłych architektów i inżynierów. Wszystkie elementy w opisywanym zestawie zostały wykonane z ogromną dbałością o każdy detal, tak aby powstałe budowle zachowywały swój kształt.
Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie oraz podstawowych, lecz różnorodnych barwach, zestawy konstrukcyjne włoskich klocków Ludus okazują się świetnym wyborem dla najmłodszych budowniczych. W zależności od potrzeb, komplety klocków można dobrać ze względu na ilość elementów oraz możliwe do skonturowania modele i obiekty. Najmłodsi do dyspozycji otrzymają różne zestawy zawierające wiele  elementów, w zależności od potrzeb dziecka i wolnego miejsca w pokoju.

Zestawy dopasowane do wymagań każdego dziecka

Każdy młody, klockowy inżynier jest inny, dlatego istnieje możliwość zakupu takiego zestawu, który będzie niemal spersonalizowany dla pociechy. Dużym wsparciem na początek jest dołączony do każdego zestawu poradnik, zawierający przykładowe pomysły na obiekty oraz opisy, jak takie modele wybudować krok po kroku. Klockowe budowle w poszczególnych zestawach różnią się między sobą poziomem zaawansowania, rozpoczynając od tych najprostszych (Ludus Wally Wally XL), a kończąc na nieco trudniejszych do poprawnego poskładania, a zarazem zwiększających umiejętności motoryczne małego konstruktora  (Ludus Michi Tree).
Konstrukcyjne Klocki Ludus mogą być wyjątkową zabawką dla dzieci w każdym wieku. W ofercie znajdują się drewniane klocki Ludus, jak również klocki plastikowe. Szeroki wybór klocków dla młodszych dzieci z pewnością ucieszy wszystkich rodziców, którzy szukają rozwojowych zabawek konstrukcyjnych. Małe zestawy pozwalają na sprawdzenie, czy dane klocki przypadną dziecku do gustu. Zabawa klockami z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój psychomotoryczny i zdolności kreatywnego myślenia. To najbardziej rozwojowe zabawki pomyślane tak, aby mogły przynosić satysfakcję poprzez zabawę. Edukacyjne walory tych produktów są również nie do przecenienia. Nauka poprzez zabawę to jedna z najlepszych metod uczenia się sensorycznego. Dzieci uwielbiają tworzyć budowle i konstrukcje - stając się przez to małymi architektami czy inżynierami. Podkreślenia warta jest również płaszczyzna zwykłej dobrej zabawy - bo nie należy zapominać, że zabawki zostały przede wszystkim wymyślone po to by umilać czas najmłodszym i sprawiać im radość. 
pixel