Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Z nami wszystko się poukłada. O klockach magnetycznych KOOGLO

2018-02-06
Z nami wszystko się poukłada. O klockach magnetycznych KOOGLO

Spis treści

Czym się charakteryzują klocki Kooglo?

Drewniane klocki magnetyczne to zaskakujące połączenie tradycyjnej zabawy z nowoczesnym sposobem łączenia. Wszystko dlatego, że ich ścianki zostały uzupełnione magnesami, dzięki czemu można je łączyć na wiele różnorodnych sposobów, uzyskując przestrzenne konstrukcje, którym nie groźne będzie przewrócenie. Ileż to razy nasza pociecha z zapałem maniaka, układająca najwyższą w swoim życiu wieżę, przez przypadek ją straciła? Ileż łez, smutku i rozgoryczenia towarzyszyło temu zjawisku? Mając pod ręką drewniane klocki magnetyczne nie straszne będzie zniszczenie. Co więcej, z uwagi na przyciągające się klocki, będzie można tworzyć z nich różnorodne, przestrzenne konstrukcje, co oczywiście pozytywnie wpłynie na rozwój umysłowy kilkulatka. W ofercie znaleźć można zestawy mini, basic, mega oraz giga – przeznaczone dla obiektów edukacyjnych, w dwóch opcjach kolorystycznych do wyboru: natural i color.Co je wyróżnia spośród innych klocków

Obecność na ściankach malutkich magnesów to z pewnością podstawowa cecha wyróżniająca klocki KOOGLO na tle innych, konkurencyjnych. To dzięki nim stają się unikatowe w swojej klasie. Jednak nie tylko sposób łączenia zasługuje na uwzględnienie. Kolejną, ważną podkreślenia kwestią jest ich kształt. W pudełku, oprócz typowych walców, sześcianów, prostopadłościanów, trapezów i graniastosłupów, znajdziemy również bardziej nietypowe bryły, stwarzające jeszcze większe możliwości do zabawy.

Przedział wiekowy użytkowników

Producent zadbał, aby jego zabawka spełniła oczekiwania wszystkich dzieci, dlatego najmniejsze zestawy będą odpowiednie już dla dwulatków. A to z tego powodu, iż zawierają w sobie duże elementy i całkowicie bezpieczne. Generalnie jednak, klocki dedykowane są maluchom od trzech lat. Jako, że posiadają wszelkie atesty, a sposób ich produkcji nie obejmuje użycia barwników, są naturalne i przyjazne – zarówno dla małego użytkownika, jak i środowiska. Sposób zabawy polegający na łączeniu ze sobą poszczególnych klocków, wciągnie nawet starsze dziecię. Co więcej, klocki KOOGLO zainspirują także te maluchy, które nie są pasjonatami tychże zabawek. Z pewnością zainteresują się niecodziennym sposobem ich łączenia.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel