Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Szykujemy listopadowe promocje

2017-10-27
Szykujemy listopadowe promocje

Spis treści

Klocki magnetyczne ułatwiające zabawę  

Klocki magnetyczne to zabawki najlepsze dla najmłodszych miłośników budowania. Zostały stworzone po to, aby ułatwić maluchom tworzenie idealnych konstrukcji, w tym tych przestrzennych, które trudno zbudować z tradycyjnych klocków drewnianych. Zestawy składają się z dużych elementów, trudnych do połknięcia, dlatego są bezpieczne dla początkujących artystów i budowniczych. Dają ogromne pole do rozwoju kreatywności, ale dzięki dołączonym instrukcjom pozwalają również wykonać budowle czy pojazdy przedstawione na opakowaniach, co może być świetnym wstępem do tworzenia całkiem autorskich wyjątkowych kreacji. 

Klocki konstrukcyjne

Klocki konstrukcyjne to bardzo zaawansowane zestawy, które pozwalają na trwalsze łączenie elementów ze sobą oraz wymyślanie niesamowitych połączeń. Dzięki klockom z powodzeniem zbudować można różnorodne pojazdy, zwierzątka, roboty, czy dinozaury. Wszystko zależy wyłącznie od pomysłowości malucha. Idealnie nadają się one dla małych inżynierów, którzy będą mieli okazję ćwiczyć swoją wyobraźnię przestrzenną. Przyda im się ona później nie tylko w latach szkolnych, ale w całym dorosłym życiu. W naszym sklepie dostępne są zarówno zestawy bardzo rozbudowane, które sprawdzą się w przypadku prawdziwych miłośników budowania, jak i te mniejsze, tematycznie dostosowane do zainteresowań kilkulatków.

Klocki drewniane

Klocki drewniane to sprawdzone przez wiele pokoleń, tradycyjne zabawki, które udowadniają, że proste rozwiązania są czasem zupełnie wystarczające, żeby móc bawić się przez wiele godzin. Szczególnie polecane są dzieciom, które mają skłonności do alergii. Wykonane z najlepszej jakości materiałów na pewno nie będą podrażniać skóry malucha. Te starannie oszlifowane klocki są całkowicie bezpieczne nawet dla początkujących budowniczych. Dostępne są w kolorowych wersjach oraz tych całkowicie naturalnych barwach. Polecamy zarówno zestawy złożone wyłącznie z typowych prostokątnych elementów, jak i te bardziej urozmaicone, zawierające specjalne dodatki, takie jak koła, czy okna, pozwalające na wykreowanie prawdziwych pojazdów oraz domków.

Klocki edukacyjne bawią i uczą

Klocki edukacyjne nie tylko zapewnią świetną zabawę, ale również pozwolą przyswoić nową dawkę wiedzy o cyferkach, literkach, kolorach, czy też zwierzakach. Rozwijają logiczne myślenie, kreatywność oraz uczą współpracy podczas zabawy z rówieśnikami. Każdy maluch chętniej będzie przyswajał nową dla niego wiedzę, jeśli zostanie ona podana właśnie przy pomocy zabawek.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017

Polecane

pixel