Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki w naprawdę niskich cenach z okazji Black Friday!

2017-11-10
Klocki w naprawdę niskich cenach z okazji Black Friday!

Spis treści

Wielkie zestawy w niewielkich cenach  

Black Friday wypadający w tym roku 24. Listopada to świetna okazja do sprezentowania dziecku jednego z największych zestawów w najniższych cenach! Dobrym wyborem na pewno okaże się bardzo rozbudowany zestaw firmy Morphun dla zaawansowanych konstruktów. Maluchom, które ukończyły czwarty rok życia, przypadnie do gustu zestaw Xtra, składający się z tysiąca dwustu elementów oraz instrukcji dopasowanej do wieku oraz możliwości dzieci. Tak szeroki wybór klocków daje nieograniczone możliwości twórcze, pobudzające wyobraźnię oraz zapewnia zajęcie na długie godziny. Zestaw można ponadto uzupełniać o kolejne elementy, które również dostępne są w jeszcze niższych cenach niż zwykle w ramach promocji Black Friday.  

Najtańsze zestawy klocków dla najmłodszych  

W ramach Black Friday nasze zabawki dostępne będą są w wyjątkowo niskich cenach! Uśmiech na twarzy dziecka wywoła na pewno najbardziej roześmiany z naszych zestawów Super Smiley Junior, zapakowany w wytrzymałe pudełko, które szerokim uśmiechem zachęca każdego malucha do zabawy. Promocyjna cena to nie jedyna jego zaleta. Został powiększony o dodatkowe sto elementów, z których zbudować można zwierzaki, postacie z bajek oraz pojazdy. Zestaw na pewno przyda się również do nauki alfabetu oraz liczb poprzez zabawę, dzięki czemu dziecko już w przedszkolu zdobędzie umiejętności potrzebne mu, kiedy usiądzie w szkolnej ławce. Dostępny jest w dwóch kolorach: błękitnym oraz różowym.

Pudełka do przechowywania   

Promocyjne szaleństwo w Black Friday lub Cyber Monday (27.11.2017) na pewno spowoduje, że w pokoju naszego malucha pojawi się co najmniej jeden nowy zestaw klocków. Warto od razu zadbać o to, aby mieć go w czym przechowywać, tak aby klocki szybko się nie pogubiły, a maluchowi łatwiej było utrzymać porządek w jego dziecięcym królestwie. Pudełka dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach. Można wybrać to w ulubionej barwie pociechy lub dopasować je kolorystyką do pokoju dziecięcego. Bardzo praktyczne są również opakowania przeźroczyste, które pozwalają szybciej odnaleźć poszukiwane elementy bez konieczności wysypywania całego zestawu na podłogę. Pojemniki wyposażone są w łatwe w obsłudze zamknięcia, z którymi poradzą sobie kilkulatki, a niektóre modele mają dodatkowo uśmiechy zachęcające maluchy do nauki dbania o porządek w swoim otoczeniu.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel