Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki to zawsze dobry pomysł!

2018-02-06
Klocki to zawsze dobry pomysł!

Spis treści

Dla małego i dużego

dzięci bawiace się plastikowymi klockamiNasz sklep Klocki.edu.pl, od dawna stara się zapewnić pociechom, wyjątkowe klocki, które znacząco się wyróżniają na rynku tego rodzaju zabawek. Przede wszystkim przywiązujemy niezwykłą wagę do kwestii bezpieczeństwa oraz wszystkich atestów. Nie bez znaczenia są dla nas kolory i wytrzymałość. Naszym celem i misją jest to, by zainteresować każde dziecko i oddać w jego ręce klocki, którymi się nie znudzi i które staną się poniekąd jego ulubioną zabawką. Stąd też w ofercie sklepu propozycje nieraz zaskakujące kreatywnością, często w wyjątkowych kolorach i koniecznie oferujące fantastyczną frajdę! W rozbudowanej ofercie, rodzice znajdą coś idealnego zarówno dla najmniejszych dzieci, jak i dla tych nieco oraz dużo starszych. Wszystkie komplety zwracają uwagę starannością wykonania, kolorami, sprawiającymi że pociecha chce je natychmiast wziąć do ręki oraz tym, że niezwykle rozwijają wyobraźnię.


Sukcesy!

Nasze starania, by zaskakiwać i proponować kreatywne i pięknie się prezentujące klocki, zostały docenione! Oferowane przez nas klocki Loowi to Najlepsza Zabawka 2017; z kolei klocki Obludarium uzyskały specjalne wyróżnianie w kategorii Najlepsza jakość i wzornictwo 2017. Plebiscyt został organizowany przez najsłynniejszy blog o zabawkach- zabawkator.pl. Należy wspomnieć, że najlepsza zabawka została wybrana przez ponad 700 jurorów, co nas tym bardziej cieszy. Sama świadomość, że sprzedawane przez nas klocki doceniło tyle osób, napawa nas dumą. Kategoria Najlepsza jakość i wzornictwo 2017 jest szczególnie ważna, gdyż zawsze staramy się wybierać dla Państwa i dla Dzieci, klocki wyjątkowe. Wyróżnienie to, potwierdza że chyba nas się to udaje.

Chcielibyśmy nadmienić, że klocki Loowi, czyli Najlepsza Zabawka 2017, zostały zaprojektowane po to, by stymulować rozwój dziecka. Pociechy podczas zabawy mogą korzystać z instrukcji i budować konstrukcje tam ukazane lub też tworzyć własne, kreatywne kompozycje.

Z kolei klocki Obludarium, reprezentujące sobą najlepszą jakość i wzornictwo, to przykład innowacji i nauki przez zabawę. Poszczególne elementy pozwalają bowiem rozwijać wyobraźnie i zdolności manualne, a także uczyć się nazw zwierzątek i ich części ciała. Serdecznie polecamy!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018

Polecane

pixel