Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki magnetyczne idealnym prezentem gwiazdkowym

2017-11-14
Klocki magnetyczne idealnym prezentem gwiazdkowym

Spis treści

Niesamowite modele

W naszym sklepie znaleźć można zróżnicowane modele klocków, które stać się mogą idealnym prezentem pod choinkę. Warto również podkreślić, że zestawy te dopasować można do wieku malucha, co jest bardzo korzystne i wpłynąć może na prawidłowy rozwój. Największą zaletą klocków magnetycznych jest łatwość łączenia ich ze sobą. Są one wyposażone w magnesy, które sprawiają, że zabawa jest i prosta i przyjemna. Dzięki temu już małe dzieci mogą z nich korzystać, klocki te przeznaczone są głównie dla dzieci od trzeciego do czwartego roku życia.
Do niesamowitych modeli prezentowanych w naszej kolekcji zaliczyć można klocki drewniane samoloty, pojazdy, domki, a nawet zwierzęta. Wykorzystując je najmłodsi każdego dnia uczą się czegoś nowego, poznają nowe kształty ich strukturę oraz żywe kolory. Prezent pod choinkę w postaci tego rodzaju klocków z całą pewnością będzie trafiony!

Tradycja i nowa technologia

Połączenie magnesów oraz tradycyjnych klocków to zdecydowanie coś nowego i oryginalnego. Jest to na pewno bardzo duże ułatwienie dla tych dzieci, które dopiero co rozpoczynają swą przygodę z klocuszkami. Klocki magnetyczne to coś, co powinno mieć każde dziecko. W naszej ofercie znajdują się również zestawy klocków dobrze znanych już na rynku, najczęściej są to figury geometryczne, jednak z wmontowanym magnesem, co odróżnia je od innych. Na niektórych z nich widoczne są cyfry oraz litery, które znów pomagają w poznawaniu oraz oswajaniu podstaw programu edukacyjnego. Mimo tego, że tradycyjne klocki mają proste, nieskomplikowane formy, to i tak cieszą się one największą popularnością. Często stają się one prezentem pod choinkę, co daję dzieciakom wiele frajdy oraz bardzo dużo godzin zabawy.

Wszystkie klocki oraz układanki dają wiele możliwości, dzieci mogą też bawić się nimi wspólnie, co uczy ich pracy w zespole oraz wzmacnia więzi społeczne, tak bardzo nam potrzebne. Klocki zapewnią Twojemu dziecku i rozrywkę i naukę jednocześnie.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel