Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki, które można zabrać na plażę

2017-07-07
Klocki, które można zabrać na plażę

Spis treści

Klocki pojazdy Go Go

Zestaw Pojazdy Go Go – maszyny, którymi dziecko może przemierzać plażę

Pojazdy Go Go to zestaw składający się z 40 różnego rodzaju środków lokomocji, takich jak samochodziki, ciężarówki, koparki, ciuchcie, łódki czy motorówki. Poszczególne maszyny można łączyć ze sobą, tworząc swoisty pociąg. Na plaży dziecko może przemierzać nierówności terenu, tak jakby jeździło po prawdziwej pustyni. W skład zestawu wchodzą maszyny budowlane, dzięki czemu plaża w oczach milusińskich stanie się ogromnym placem budowy. Budowanie zamku z piasku, zapory wodnej, czy kopanie dołu będzie jeszcze bardzie fascynującym przeżyciem. Stateczki, łódki czy motorówki można wykorzystać w wodzie – połączenie możliwości pojazdów wodnych i lądowych pozwoli na nowe formy zabawy. Milusiński może wybudować nawet prawdziwy port z piasku. Dołączony w zestawie pociąg może przemierzać piaszczystą plażę, tak jakby jechał przez prerie dzikiego zachodu. Możliwości są niemal nieograniczone i zależą jedynie od wyobraźni dziecka. Zestaw Pojazdy Go Go sprawdzą się również na kamienistych plażach, charakterystycznych na przykład dla południowych regionów Europy. Niewielka waga zabawek sprawia, że można je z łatwością zabrać na miejsce wypoczynku.


Klocki Konstrukcyjne Interstar Safari

Interstar Safari – zwierzątka w wyjątkowej plażowej scenerii

 Wielbłąd z klocków przemierzający dumnie plażę – to z pewnością będzie bardzo atrakcyjna dla dzieci forma zabawy. Zestaw Interstar Safari obejmuje elementy konstrukcyjne, które pozwalają na zbudowanie różnorodnych zwierząt i innych motywów, kojarzących się z obserwacją dzikiej przyrody. Dzieci cechuje nieprawdopodobna wyobraźnia, a plaża działa na nie naprawdę inspirująco. Lew, król zwierząt, ryczący pośrodku sawanny. Kangur skaczący ze swoim małym w torbie po piaszczystym, australijskim pustkowiu. Dziecięca fantazja sprawi, że znajdzie się również miejsce dla myszki, pelikana, krowy, gęsi, owcy czy sowy. Zbudowanie im zagród czy kryjówek z piasku z pewnością pochłonie dzieci bez reszty. Zestaw umożliwia również stworzenie między innymi ciągnika czy wieży obserwacyjnej. Oczywiście tak jak w przypadku wszystkich zestawów konstrukcyjnych, możliwe jest budowanie jedynie na podstawie własnych pomysłów, rozwijając kreatywność. Z pewnością czas letniego wypoczynku będzie temu sprzyjał!
Klocki konstrukcyjne Ludus Maxikit Zwierzątka


Ludus Maxikit 4 Zwierzątka – jeszcze więcej stworków na plaży

 Zwierzątka to niemal niewyczerpane źródło inspiracji. Przejawia się to również w zestawach konstrukcyjnych, które oferują różnorodne sposoby budowania różnorodnych stworzeń. Klocki Ludus Maxikit 4 Zwierzątka umożliwiają tworzenie kolorowych, wesołych zwierzaków. Ich uśmiechnięte buzie, kolorowe elementy o ciekawych kształtach i dowolność łączenia klocków zachwycą każdego malucha. Dziecko może wybrać się na spacer przez nadmorskie piaski razem z rozrywkową dżdżownicą, dociekliwym ślimakiem, błyskotliwym żółwiem lub nieco zwariowaną, ale równie sympatyczną ośmiornicą. Z pewnością możliwość pokonywania wydm, wzniesień i dolin będzie dla nich ekscytujące i zaspokoi ich ciekawość świata. Najmłodsi mogą budować postacie zaproponowane przez producenta, ale również stworzyć stworki, które wymyślą samodzielnie. Pozwala na to 100 różnorodnych elementów.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel