Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Jaki rozwijający prezent dla ośmiolatka?

2021-02-20
Jaki rozwijający prezent dla ośmiolatka?

Zabawki edukacyjne mają na celu nie tylko wspaniałą zabawę, ale także poszerzanie już nabytych umiejętności oraz rozwój nowych. Dobrze dobrane zabawki takie jak klocki edukacyjne, bądź magnetyczne rozwijają umiejętności poznawcze i społecznych u dzieci. Zdajemy sobie sprawę, iż jest na rynku mnóstwo zabawek, które podkreślają te aspekty i które kuszą piękną, kolorową oprawą i zaletami dla samych rodziców. Dlatego też postanowiliśmy przygotować sprawdzoną listę zabawek, z których ucieszy się każdy ośmiolatek.

Spis treści

Klocki dla 8 latka - na jakie modele warto zwrócić uwagę? 

Nie da się przeoczyć, że dzisiejsze zabawki, w tym klocki drewniane czy konstrukcyjne gwarantują nie tylko zabawę bez ograniczeń, ale jednocześnie zapewniają efekt uczenia się. Najlepsze zabawki dostępne w naszym sklepie internetowym klocki.edu.pl odpowiadają aktualnym zainteresowaniom i preferencjom dzieci w różnym wieku. Warto mieć jednak na uwadze, iż decydującą rolę w selekcji zabawek dla dziecka odgrywa właśnie wiek i poziom rozwoju. Jakie klocki dla 8 latka spełnią swoje zadanie?

Propozycją mogą być klocki konstrukcyjne Meli Basic 50 elementów, które są doskonałe dla małych dzieci. Zestaw składa się z pięćdziesięciu kolorowych elementów, które będą atrakcyjne wizualnie dla dziecka, zachęcając tym samym do zabawy. Dzięki tym klockom ośmiolatek będzie mógł budować cokolwiek sobie wymarzy! Co ważne, wszystkie klocki w tym zestawie można łączyć z pozostałymi klockami marki.

Klocki konstrukcyjne Meli Minis 200 elementów to 200 elementów, które podobnie jak poprzednio, są pełne koloru i ciekawości. Klocki wspierają rozwój inteligencji dziecka i zdolności manualnych. Bardzo dobra jakość wykonania sprawia, że ośmiolatek chętnie będzie wracał do kreatywnej, pełnej wyzwań zabawy.

Klocki plastikowe PlusPlus Mini Pastel to 100 sztuk klocków Mini, które przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Te kolorowe, świetnie wykonane klocki z plastiku z serii PlusPlus Mini Pastel będą stanowić doskonałą odmianę od pozostałych zabawek dziecka. Klocki konstrukcyjne plastikowe z tej serii pomagają rozwijać kreatywność dziecka i oczywiście nie można im odmówić walorów edukacyjnych.

Klocki drewniane dla ośmiolatka 

Zwykłe zabawki, takie jak drewniane klocki jak najbardziej mogą być postrzegane jako wysokiej jakości zabawki edukacyjne. Już od najmłodszych lat warto rozwijać u dzieci wyobraźnię przestrzenną. Ta z kolei jeśli chodzi o zabawę klockami edukacyjnymi jest ćwiczona w zabawny i ciekawy sposób.

Urzekają Cię klocki drewniane, które jednocześnie są modne i niezwykle interesujące dla dziecka? Powierzchnia drewna jest bardzo zróżnicowana. Wszystko zależy od rodzaju i obróbki, stąd też klocki drewniane dla dzieci są niejako wyjątkowe. Specjalna powierzchnia pobudza wyobraźnię i zachęca dzieci do odkrywania i wznoszenia ciekawych konstrukcji. Zainspiruj się korzystając z naszego bogatego asortymentu i wybierz klocki, które najbardziej będą odpowiadać Twojemu dziecku!

Wybierając klocki na prezent dla ośmiolatka oprócz podstawowych zainteresowań zabawkami, jakie dziecko przejawia, należy też spojrzeć na oznaczenia wiekowe oraz ocenić poziom rozwoju dziecka. Wyżej zaprezentowane produkty dostępne w naszym sklepie internetowym to zawsze świetna propozycja, niezależnie od predyspozycji dziecka czy zainteresowań.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

pixel