Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Top 10 klocków Loowi

2022-10-24
Top 10 klocków Loowi

Klocki Loowi, to świetna zabawka dla dzieci od 4 roku życia, a zestaw Big Loowi może być również bezpieczny i interesujący dla 3-letnich dzieci. To, co przyciąga uwagę, to ich bardzo plastyczne i barwne kolory. W dodatku są niezwykle proste w łączeniu, przy czym wydają charakterystyczny dźwięk kliknięcia. Kształt przypominający atomy, a także duże rozmiary elementów pozwalają z łatwością tworzyć imponujące konstrukcje, co skutecznie zachęca dzieci do dalszej zabawy.

Spis treści

Jak zacząć zabawę z klockami Loowi?

Zestaw 40 elementów klocków Loowi to doskonały pomysł na prezent pod choinkę. W komplecie znajdują się bardzo wytrzymałe klocki o rozmiarze 5,5 cm, dzięki czemu są one bezpieczne i wygodne w łączeniu. Ponadto mamy tutaj także przezroczyste zamykane pudełko, które ułatwi organizację naszej zabawy. W środku znajdziemy także kolorowe instrukcje, które ułatwią zapoznanie się z klockami Loowi. Klocki oraz łączniki pomogą stworzyć bardzo różnorodne konstrukcje, a dołączone do zestawu kółka umożliwią także zbudowanie ruchomych pojazdów.

Nauka poprzez zabawę z klockami Loowi

Jeśli szukamy prezentu, który możemy wręczyć rodzicom małego dziecka pod choinkę, to zestaw klocków Loowi z 70 elementami z pewnością pomoże im wspomóc rozwój malucha. Klocki Loowi nie tylko docenili rodzice, ale także nauczyciele i terapeuci, którzy chwalą sobie możliwości, jakie dają te stosunkowo nowe na polskim rynku klocki. Zestaw konstrukcyjny pozwoli wesprzeć rozwój motoryki i koordynacji naszego dziecka. Nasze dzieci tworząc nowe konstrukcje zarówno z instrukcją, jak i później bez niej, mogą nauczyć się logicznego myślenia, a także wspomagać swoją kreatywność. Klocki Loowi bardzo wygodnie się ze sobą łączy, dlatego dzieci nie będą potrzebować pomocy dorosłych, aby je od siebie odłączać. Pomoże to skupić im się na zabawie przez dłuższy czas.

Poznaj zabawę z klockami z zestawem Big Loowi

Klocki Big Loowi powstały z myślą o młodszych dzieciach. Żeby zacząć naukę i zabawę przy pomocy klocków Big Loowi, warto wybrać na prezent zestaw złożony z 44 elementów. Jest spakowany w wygodny przezroczysty pojemnik z rączką, dzięki czemu łatwo zabierzemy go ze sobą na spotkania rodzinne, aby dzieci mogły wspólnie bawić się klockami. Big Loowi za sprawą swoich wymiarów, czyli 7,5 cm, doskonale sprawdza się podczas zabawy z dziećmi od 3 roku życia. Plastyczne kolory i wygodne łączenia zachęcają do tworzenia wielowymiarowych konstrukcji, a swoją zabawę dzieci mogą zaczynać od tworzenia z pomocą instrukcji.

Rozbuduj swoją kolekcję klocków Loowi

Jeśli szukamy prezentu dla swojego dziecka lub wiemy, że ktoś z rodziny uwielbia klocki Loowi, to w naszym sklepie możecie zakupić idealny zestawy do uzupełnienia całej kolekcji. Zestaw Black&White, Green czy Red to komplety klocków w konkretnych kolorach, które sprawią, że będziemy mogli budować bardzo wyróżniające się konstrukcje. Rozbudowa naszej kolekcji klocków o różne kolory może pomóc także podczas nauki liczenia przy użyciu Loowi, dzięki czemu będziemy mogli grupować klocki białe, czarne, czy te z klasycznych zestawów w wielu plastycznych kolorach. Zestaw Black&White ma 125 elementów wraz z łącznikami i kółkami, dzięki czemu może być zarówno uzupełnieniem kolekcji, jak i samodzielnym zestawem klocków dla dzieci od 4 roku życia.

Dla miłośników zwierzaków i budowania

Zestaw 308 elementów klocków Loowi ze zwierzętami pozwoli dzieciom zbudować ulubione zwierzęce postaci. Do kompletu dołączony jest bardzo wygodny pojemnik i instrukcja, jak krok po kroku wykonać różne kolorowe i barwne zwierzęta. Taka kolekcja klocków pozwoli stworzyć kilka konstrukcji jednocześnie, a także umożliwi wspólną zabawę z innymi dziećmi. To da możliwość nauki współpracy i organizacji zabawy. Podczas układania przygotowanych w instrukcji tworów dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności motoryczne. Po zaznajomieniu się z możliwościami klocków Loowi przy pomocy kompletu zwierzęta będzie można tworzyć wiele różnych konstrukcji, dla których jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia.

Dla małych konstruktorów pojazdów

Zestaw Loowi z pojazdami, zawierający 308 elementów, na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom motoryzacji, ale nie tylko. Duża ilość klocków znajdujących się w opakowaniu pozwoli budować konstrukcje, których użyjemy podczas wielu różnorodnych zabaw. Klocki Loowi są bardzo wytrzymałe i wszystkie złożone przez nas budowle bardzo dobrze się utrzymają. W instrukcji, którą znajdziemy w opakowaniu, możemy odnaleźć przepisy na kilka bardzo kolorowych i krok po kroku wytłumaczonych konstrukcji pojazdów. To pomoże zacząć zabawę z klockami Loowi, a jeśli posiadamy kilka zestawów, to przy użyciu naszej wyobraźni możemy tworzyć niezliczoną ilość budowli, pojazdów, czy zwierząt i postaci do zabawy narracyjnej.

Wykorzystaj klocki do rozbudowy kolekcji i zabawy z innymi dziećmi

Jeśli chcemy kupić prezent dla dzieci z naszej rodziny, to dobrym pomysłem może być zestaw klocki Loowi i Big Loowi Mix, zawierający 200 elementów. Jeśli obdarujemy kogoś, kto ma już te klocki, to niezależnie od tego, czy ma zestaw klocków konstrukcyjnych Loowi, czy klocków Big Loowi, to rozbudujemy jego kolekcję. Tak samo mając ze sobą ten mix, nasze dzieci mogą wspólnie się bawić ze sobą, z łatwością współpracując i ucząc się konstruować wytrzymałe i interesujące konstrukcje. Mieszanka klocków o rozmiarze 5,5 cm i 7,5 cm pozwoli na naukę poprzez sprawdzanie, jak odpowiednio dopasować do siebie klocki o różnej wielkości, żeby nasze budowle mogły pozostać stabilne. Klocki Loowi pozwolą na bardzo kreatywną zabawę, która pozwala rozwijać zarówno umysł, jak i umiejętności motoryczne naszych dzieci.

Dla zapalonych budowniczych i konstruktorów

Zestaw edukacyjny klocków Loowi to dobry pomysł na prezent, który łączy ze sobą możliwość nauki i długiej zabawy w budowanie. Duża ilość elementów, bo aż 525 sztuk, pozwoli starszym dzieciom konstruować wiele interesujących budowli, czy pojazdów. Ponadto w zestawie znajduje się instrukcja, która ma aż 20 stron i można w niej znaleźć nie tylko pomysły na różne konstrukcje, ale także obrazki ukazujące, jak z klocków zrobić litery alfabetu. To ułatwi rodzicom zorganizowanie nauki pisania, połączoną z zabawą klockami. W zestawie znajdują się także łączniki i ruchome koła, które pozwalają na większą swobodę podczas konstruowania pojazdów dla wspólnej zabawy.

Bezpieczne i niezwykle kolorowe klocki Loowi

Dla mniejszych dzieci w wieku 3 lat można wybrać zestaw edukacyjny klocków konstrukcyjnych Big Loowi. To doskonały prezent na święta, który można jeszcze tego samego dnia użyć do wspólnej zabawy. Aż 200 elementów w zestawie umożliwi kilku dzieciom wspólne budowanie w tym samym czasie. Cały komplet znajduje się w bardzo wygodnym do przenoszenia przezroczystym opakowaniu. Ponadto na 10 stronach instrukcji znajdziecie wskazówki, jak krok po kroku zbudować kilka ciekawych konstrukcji. Kolorowe klocki Loowi z pewnością zwrócą uwagę barwną kolorystyką i zapewnią zabawę przez długi czas. Stanie się tak ze względu na łatwość łączenia ze sobą każdego z klocków.

Dla miłośników klocków Loowi

Jeśli szukasz mniejszego prezentu dla dziecka, które już zna bardzo dobrze klocki Loowi, to możemy kupić dla niego zestaw łączników pasujących do klocków Big Loowi i Loowi. Mix 56 elementów ma w sobie aż 8 dodatkowych kół, które pomogą stworzyć większą kolekcję pojazdów i aż 4 rodzaje łączników. Dzięki czemu nasze dziecko będzie mogło realizować bardziej kreatywne pomysły. Klocki Loowi to niezwykle popularne zestawy, które dają dużo radości dzieciom. Rozwijają poprzez zabawę ich umiejętności motoryczne, a także pomagają nauczyć się korzystać z instrukcji oraz wspomagają pracę w zespole z innymi dziećmi.

pixel