Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Kwadratura koła – zestawy klocków z motywem pojazdów kołowych

2017-06-05
Kwadratura koła – zestawy klocków z motywem pojazdów kołowych

Spis treści

Kwadratura koła – zestawy klocków z motywem pojazdów kołowych

Przykładowe zestawy, umożliwiające stworzenie różnorodnych pojazdów
Klocki Volk's Baukasten
Zestawy klocków Volk's Baukasten zostały stworzone z myślą o małych pasjonatach maszyn. Zawierają niemal same okrągłe i owalne elementy, które posłużą do zbudowania najprzeróżniejszych pojazdów. Taka zabawka daje nie tylko upust fascynacji, ale jest również bardzo kształcąca. Tworzenie maszyn budowlanych, zwraca uwagę dziecka na funkcjonowanie różnorodnych przekładni. Mali inżynierowie i mechanicy będą zachwyceni! 

Klocki Volk's Baukasten Mini Dragster 38 el

Klocki Volk's Baukasten Mini Dragster
Klocki Morphun Pojazdy
Zestawy konstrukcyjne Morphun to uniwersalna zabawka, umożliwiająca stworzenie przeróżnych budowli, jednakże wybrane produkty zostały dostosowane do potrzeb entuzjastów kółek. Odpowiednie elementy i propozycje zawarte w instrukcjach budowy pozwalają na stworzenie sportowych bolidów, aut miejskich, wywrotek czy koparek. Możliwość zbudowania kilku pojazdów równocześnie umożliwia zorganizowanie wyścigów. 

Klocki konstrukcyjne Morphun 4 Pojazdy 64 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun 4 Pojazdy 64 el.
Pojazdy Go Go
Już od najmłodszych lat warto rozpalać w dzieciach pasję. Dobrym sposobem na rozbudzenie smykałki do motoryzacji jest zestaw konstrukcyjnyPojazdy Go Go, składający się z 40 środków lokomocji. Dzięki temu dziecko może stworzyć swój prawdziwy park maszyn, obejmujący samochody sportowe, terenowe, ciężarowe, wywrotki czy koparki. Dodatkowo w swojej zabawie najmłodsi będą mogli wykorzystać ciuchcię i łódki. 

Pojazdy Go Go 40 el.

Pojazdy Go Go 40 el.

Drewniane magnetyczne klocki Transportation
Klocki drewniane będą zawsze aktualną zabawką. Warto więc sięgnąć po zestaw klocków Transportation, który umożliwia zbudowanie różnorodnych środków transportu. Mali konstruktorzy znajdą w nim instrukcje jak zbudować autobus, ciężarówkę, wywrotkę, motor, taksówkę, pociąg, strażakówkę, spychacz, cysternę, karetkę, samochód, buldożer czy traktor. Ponadto plany zawierają schematy tworzenia wehikułów powietrznych i wodnych, a także infrastruktury takiej jak przejazd kolejowy, myjnia czy most. Oczywiście, jak każdy zestaw konstrukcyjny, klocki pozwolą na długie godziny budowania samodzielnie wymyślonych maszyn. 

Drewniane magnetyczne klocki Transportation 110el.

Drewniane magnetyczne klocki Transportation


Alternatywne formy budowania pojazdów
Zestawy klocków Incastro składają się z wielu elementów o jednolitym kształcie. Wydawałoby się, że charakterystyka tych klocków uniemożliwia budowanie pojazdów kołowych – jednakże nic bardziej mylnego! W zestawach znajdują się instrukcje podpowiadające jak stworzyć ciągnik, wyścigówkę czy terenówkę. Klocki te są dużym wyzwaniem dla wyobraźni dziecka, które interesuje się motoryzacją. Kombinowanie jak z foremnych, wielokątnych obiektów stworzyć maszyny wyposażone w koła potrafi pochłonąć najmłodszych na wiele godzin. 

Klocki konstrukcyjne Incastro Pack 200 el.

Klocki konstrukcyjne Incastro Pack
Podobnie rzecz ma się z klockami PlusPlus. Proste elementy dające niezliczoną liczbę kombinacji, gwarantując długie godziny zabawy. Zarówno te zestawy, jak i wyżej wspomniane Incastro uczą niekonwencjonalnych i niebanalnych rozwiązań.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017

Polecane

pixel