Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Klocki dla dziewczynek

2017-06-05
Klocki dla dziewczynek

Spis treści

Klocki dla dziewczynek - wybrane zestawy klocków dla dziewczynek

Pastelowe klocki Morphun Junior Pastel
Klocki Morphun to wyjątkowe zestawy, umożliwiające tworzenie fascynujących konstrukcji dwu i trójwymiarowych. Niemal nieskończona liczba możliwości łączenia poszczególnych elementów sprawia, że zabawka ta jest w stanie zaabsorbować najmłodszych na wiele godzin. Nie inaczej jest w przypadku wersji stworzonej specjalnie z myślą o dziewczynkach – pastelowy kolory klocków są niezwykle atrakcyjnie wizualne i pasują do ich gustu. Instrukcje dołączone do zestawu zawierają motywy, które również są dedykowane dla najmłodszych projektantek. W książeczce można znaleźć schematy skonstruowania kotka, kaczuszki, rybki, kucyka, króliczka, małej dziewczynki, syrenki, bobasa czy wózka dziecięcego. W sprzedaży dostępny jest również zestaw sprzedawany w różowym pudełku, które będzie idealnie pasowało do wystroju pokoiku.

Klocki konstrukcyjne Morphun Junior Pastel 500 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun Junior Pastel 500 el..
Klocki PlusPlus Mini Pastel
W wersji pastelowej dostępne są również klocki PlusPlus Mini. Delikatna kolorystyka i unikalne kształty elementów są niezwykle intrygujące i cieszą oko, pozwalając na różnorodne schematy budowy. Oprócz tworzenia przestrzennych budowli, możliwe jest stworzenie dwuwymiarowego obrazka, naszyjnika lub bransoletki. To znakomita zabawka dla kreatywnych dziewczynek! 

Klocki PlusPlus Mini Pastel 1200 el.

Klocki PlusPlus Mini Pastel 1200 el.
Klocki Konstrukcyjne Wise Big Block Pastel
Wise Big Block to duże, plastyczne klocki, które umożliwiają konstruowanie bardzo dużych budowli. To swoiste zakłócenie skali dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń. Wersja dla dziewczynek przeniesie je w świat zwierzątek, morskich przygód czy do krainy księżniczek. Zestaw umożliwia także zbudowanie miasta, którego kolorystyka będzie dopasowana do delikatnego charakteru najmłodszych twórczyń. 

Klocki Konstrukcyjne Wise Big Block Pastel 42 el.

Klocki Konstrukcyjne Wise Big Block Pastel 42 el.
Zestawy tematyczne Little Architect – ArchiMates
Zestawem, który z pewnością urzeknie dziewczynki jest Little Architect – ArchiMates. Zabawa polega na tworzeniu postaci, dobierając im fryzury, ubrania i inne elementy. Kreowanie ich wyglądu i odtwarzanie scenek ma nie tylko twórczy, ale również edukacyjny charakter. Głównym założeniem jest uczenie dzieci, że każdy człowiek jest inny. Taki zestaw klocków konstrukcyjnych zwiększa empatię i wrażliwość. Jest to świetna alternatywa dla zabawy lalkami. 

Klocki konstrukcyjne Little Architect - ArchiMates 630 el.

Klocki konstrukcyjne Little Architect - ArchiMates
Drewniane klocki magnetyczne Genii Creation – plac zabaw
Drewniane klocki to zabawka, do której z sentymentem wraca wielu dorosłych. Pomimo upływu lat nadal cieszy się ogromną popularnością i jest w stanie wygrać konfrontację z elektroniką, umożliwiając dzieciom spędzenie długich godzin na zabawie. Nie inaczej jest w przypadku klocków Genii Creation, w którym elementy łączone są za pomocą magnesów. Zestaw pozwalający na zbudowanie placu zabaw to pierwszorzędna propozycja dla dziewczynek – mnogość możliwości łączeń elementów pozwala stworzyć najprzeróżniejsze drabinki, kładki i inne elementy spotykane w prawdziwych „małpich gajach”. Figurki chłopca i dziewczynki umożliwią odgrywanie scenek. Taki plac zabaw będzie świetnym uzupełnieniem domku dla lalek. Jak wszystkie klocki, zestaw ten pozwala na nieograniczone eksperymentowanie i budowanie realizowanie własnych projektów.

Drewniane klocki magnetyczne Playground 173 el.

Drewniane klocki magnetyczne Playground
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel