Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Co kupić na prezent dla dziecka? Postaw na klocki!

2017-04-11
Co kupić na prezent dla dziecka? Postaw na klocki!

Spis treści

Klocki konstrukcyjne to znakomity pomysł na prezent

Klocki konstrukcyjne to znakomity pomysł na prezent. Dzięki nim ofiarowujesz dziecku zabawkę, która umożliwia spontaniczny i naturalny rozwój. Wpływają one na doskonalenie zdolności motorycznych, poznawczych, rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Dają możliwość wyrażania emocji, badania świata i twórczej zabawy. Pozwalają także poszerzać umiejętności społeczne. Klocki na prezent sprawdzą się też jako podarunek dla rodzeństwa. Wspólna zabawa nie tylko rozwija, ale również zacieśnia relacje. Planowanie i realizowanie budowy, także przy współpracy z dorosłymi, daje niesamowitą satysfakcję. Każda okazja jest dobra, aby podarować zabawkę konstrukcyjną. W ofercie naszego sklepu znajdują się małe i duże zestawy. Będą więc dobrym pomysłem na prezent urodzinowy, imieninowy, z okazji świąt, czy po prostu odwiedzin. Dodatkowe instrukcje z planami budowy sprawdzą się jako drobny podarunek „na otarcie łez”, w sytuacjach takich jak wizyta u lekarza czy pierwsze dni z nową opiekunką. Każde dziecko będzie zadowolone z klocków plastikowych.

Nasza oferta obejmuje zestawy dostosowane do różnego wieku

zdolności i zainteresowań dzieci, w tym także te dedykowane, np. klocki dla dziewczynek. W sklepie znajdziesz zestawy dla małych mechaników i inżynierów, dzieci pasjonujących się zwierzętami, dinozaurami, motoryzacją, robotami, maszynami budowlanymi i wiele więcej. Maluchy z pewnością zaintrygują oryginalne klocki magnetyczne, czy takie, w których elementy są łączone za pomocą ciekawych, niebanalnych rozwiązań. Jeżeli nie znasz upodobań dziecka, któremu chcesz wręczyć prezent, z pomocą przyjdą zestawy uniwersalne. Proponujemy także prezent w postaci klocków edukacyjnych. Budowanie pozytywnego wizerunku procesu nauki, opartego o przyjemne dla dziecka skojarzenia, z pewnością zaowocuje wieloma sukcesami.

Szukasz prezentu? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki!

Jeżeli masz pytania i zastanawiasz się, które wyjątkowe klocki najbardziej ucieszą obdarowywane dziecko, z chęcią pomożemy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Wystarczy napisać lub zadzwonić. Szybka i tania wysyłka za pośrednictwem wielu usługodawców sprawia, że możliwe jest zrobienie prezentu nawet wtedy, gdy do okazji zostało już niewiele czasu. Właściwy sposób pakowania gwarantuje, że prezent dotrze nieuszkodzony.

Klocki konstrukcyjne Morphun Bączki 100 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun Bączki

Klocki konstrukcyjne Ludus Super Acrobat 50 el.

Klocki konstrukcyjne Ludus Super Acrobat 50 el..

Klocki konstrukcyjne Morphun Krokodle i koła zębate 270 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun Krokodle i koła zębate
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017

Polecane

pixel