Zapisz na liście zakupowej

Meli Maxi 4,2 cm  1+
Meli Edu 2,5 cm 3+
klocki konstrukcyjne Meli

Klocki konstrukcyjne MELI  to ciekawa propozycja dla wszystkich małych konstruktorów. Zróżnicowane zestawy przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wykonane z wysokiej jakości plastiku są całkowicie bezpieczne. Żywe kolory poszczególnych elementów zachęcają do długiej i kreatywnej zabawy. Łatwość łączenia powoduje, że dzieci budują z nich ciekawe budowle. Identyczne kształty poszczególnych elementów pozwalają na uruchomienie wyobraźni przy budowaniu. Każdy zestaw klocków zawiera również przykładowe instrukcje, które pozwalają na ciekawe rozpoczęcie przygody.

Klocki Meli dla chłopców i dziewczynek

Meli to wyjątkowo ciekawe klocki konstrukcyjne. Ucieszy się z nich każde dziecko, który lubi tworzyć różne budowle od podstaw. W naszej ofercie znajdują się zestawy odpowiednie dla chłopców i dla dziewczynek. Chłopcom polecamy zestawy z serii Meli Basic (600 elementów). Będą mogli z niego stworzyć na ciekawe modele - koparkę lub samolot. Oczywiście może też być to również ulubiona postać z bajek. Wspomniany wcześniej zestaw będzie odpowiedni również dla dziewczynek. Z tak wielu elementów bez problemu będą mogły stworzyć bajkowy zamek dla księżniczki lub ukochane zwierzątko. Budowanie z klocków rozwija dziecięcą wyobraźnię i zapewnia bardzo dobrą zabawę. Klocki Meli zostały wyprodukowane z bardzo wysokiej jakości tworzywa. Dzięki temu są bardzo trwałe i absolutnie bezpieczne dla dzieci. Klocki te na pewno zapewnią Twojemu maluchowi zajęcie na wiele godzin.
Największe zestawy klocków zagwarantują świetną zabawę nawet kilkorgu dzieciom. Mając do dyspozycji ponad 2000 elementów, na pewno nie pokłócą się o jakąś ulubioną część i każde będzie mogło w spokoju tworzyć swój wymarzony świat z klocków. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że klocki Meli bardzo łatwo się ze sobą łączą. Klocki Meli te są doskonałym pomysłem na ciekawy prezent.

Zestawy klocków Meli o różnym poziomie zaawansowania

Klocki konstrukcyjne Meli swoim wyglądem przypominają puzzle, a jak wiadomo ten rodzaj układanek dzieci darzą ogromnym zainteresowaniem i sympatią.  Dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi pozwalają na budowanie przestrzennych oraz płaskich budowli. Zestawy Klocków Meli są bardzo różnorodne, dedykowane zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Chłopców ucieszą zestawy, z których będzie można zbudować samoloty, rakiety lub zamki rycerskie. Dziewczynkom z kolei przypadną do gustu zestawy w cukierowych kolorach, z których wyczarują różne kwiatuszki lub barwne place zabaw dla swoich lalek. Można śmiało wybierać pomiędzy zestawami z mniejszą ilością elementów i z czasem dokonać kolejnego zakupu.
W  zaawansowanych zestawach znajdują się koła, łączniki oraz sześciokąty, które pozwolą na bardziej zaawansowane konstrukcje czy np. zbudowanie samochodu. Niewątpliwą zaletą tychże klocków jest łatwość łączenia i rozłączania poszczególnych elementów. Ogromną zaletą zabawą klockami jest ćwiczenie sprawności małych rączek i paluszków oraz precyzji i cierpliwości.

Klocki Meli - dlaczego warto je wybrać?

Wszystkie klocki konstrukcyjne Meli to absolutnie nowy świat do odkrycia przez najmłodszych. Wykonane z bezpiecznych i przyjaznych w dotyku materiałów, zapakowane w funkcjonalne pudełka oraz pozwalające na nieskończenie długie zabawy. Jednorodne elementy pozwalają na tworzenie wymyślnych wielowymiarowych i trwałych konstrukcji. Tego typu zabawki są szansą na zrównoważony i dobry rozwój w wielu aspektach. Rozwijanie wyobraźni przestrzennej czy małej motoryki jest ważne, ale nie należy również zapominać, że klockami Meli można po prostu się dobrze bawić, a to w przypadku dzieci czasem jest najważniejsze.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY