Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki dla dzieci Meli Basic [25x25 mm]

(26)

klocki konstrukcyjne Meli Basic        
 
Klocki konstrukcyjne MELI Basic gwarantują mądrą i ciekawą zabawę.  
To najlepsza propozycja dla dzieci, które już skończyły trzy latka. Rozbudzą jego kreatywność i sprawią, że nie będzie się nudzić. To idealna zabawka do samodzielnej zabawy albo wspólnie z rodzicami.

Różnorodne klocki Meli Basic

Klocki Meli Basic są bardzo kolorowe, mają większe rozmiary i proste kształty. To wszystko sprawia, że budowanie nimi staje się przyjemnością. Dzięki temu, że w zestawach znajduje się naprawdę wiele elementów, to Twoje dziecko będzie mogło z nich wybudować wszystko, co tylko sobie wymarzy. Ulubione zwierzątko? Domek dla lalek? A może stajnia dla koni? To wszystko jest w jego zasięgu. Chłopcy pewnie z przyjemnością stworzą z nich samolot albo inną maszynę. W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele zestawów. Zawierają one różne ilości elementów i na pewno znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie. Najmniejszy zestaw ma tylko 50 elementów. Natomiast największy aż 1000 elementów. Te większe zestawy są wyjątkowo ciekawą propozycją na prezent na przykład dla rodzeństwa, żeby mogło się wspólnie bawić ulubionymi klockami bez niepotrzebnych kłótni.
Jakie zalety mają klocki Meli Basic? Przede wszystkim to, że mimo dość dużych rozmiarów łatwo się łączą, ponieważ są wyprodukowane z elastycznego i przyjemnego w dotyku tworzywa. Kolejnym powodem, dla którego warto kupić właśnie te klocki, jest fakt, że zostały wyprodukowane w Polsce. W dodatku są bezpieczne i bardzo estetyczne. Zabawa klockami zwiększa zdolności manualne oraz koordynację ruchową, co dla 3-4 latka jest szczególnie istotne. 
Klocki Meli Basic to propozycja dla wszystkich dzieci, które lubią tworzyć różnego rodzaju konstrukcje od podstaw. Klocki swoim kształtem przypominają puzzle. Proste formy pozwalają na zabawę również młodszym dzieciom. Klocki są wykonane z elastycznego i przyjemnego w dotyku tworzywa. Dzięki temu nie wypadają z dziecięcych rączek i łatwo się nimi buduje. Klocki konstrukcyjne rozwijają również koordynację ruchową, uczą strategicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię. Zestawy klocków mają w sobie jednolite elementy, które łatwo się ze sobą łączą. Z klocków można łatwo zbudować zarówno płaskie, jak i przestrzenne formy. Wszystkie modele są trwałe i zapewniają ciekawą zabawę przez wiele godzin. 
pixel