Klocki Meli Minis

klocki konstrukcyjne Meli Minisklocki konstrukcyjne Meli Minis
Klocki konstrukcyjne MELI Minis gwarantują ciekawą i rozwijającą zabawę.
Czym wyróżnia się seria MELI Minis? To niesamowita porcja zabawy podzielona na serie z różną zawartością od 200 do aż 2800 sztuk drobnych elementów! Fantazyjne obrazki, które powstają za pomocą tych drobnych, jednolitych kawałków zaprojektowanych na wzór puzzli o niewielkich rozmiarach, zaledwie 1,5x1,5 cm to prawdziwa frajda dla dzieciaków w wieku 3 plus. Dołączone ulotki z grafikami do odtworzenia, mogą na początek posłużyć jako inspiracja. Jednak seria nie ogranicza się tylko do płaskiego składania – można z niej tworzyć niesamowite przestrzenne budowle i kształty! Z dobrą zabawą łączy się misja edukacyjna serii MINIS – to rozwijanie inteligencji, orientacji przestrzennej, nauka rozpoznawania kolorów i rozwijanie zdolności manualnych dzieci.