Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki dla dzieci Meli Basic Constructor [25x25 mm]

(18)

 

klocki konstrukcyjne Meli Basic Constructor

Klocki konstrukcyjne MELI Construktor to nowa propozycja dla miłośników marki. Zestawy zostały uzupełnione o zupełnie nowe elementy, które mocno urozmaicają zabawę. Teraz każdy mały budowniczy może zbudować jeszcze ciekawsze modele i budowle. Praktycznie nieograniczone możliwości budowania i tworzenia to ewidentna zaleta. Wszystkie nowe zestawy z pewnością będą równie ciekawym pomysłem na prezent na różne okazje. Kolorowe i estetyczne opakowanie to dodatkowa zaleta.  

Klocki Meli Constructor dla małych budowniczych

Klocki konstrukcyjne to doskonała propozycja dla każdego dziecka, które lubi budować. Zestawy zawierają setki elementów, więc na pewno będzie można się nimi bawić przez długi czas. O nudzie nie może być tutaj mowy. Tego rodzaju klocki dają mnóstwo możliwości. Na pewno bardzo mocno rozwijają wyobraźnię. W zestawach klocków Meli Constructor znajdują się elementy, których nie ma w serii Meli Basic, ani Meli Maxi. Dzięki temu można z nich budować pojazdy, interesujące modele czy budowle. W dodatku do każdego zestawu dołączona jest instrukcja z pomysłami, co można zbudować z tych klocków. Instrukcja jest o tyle dobra, że dzięki niej dzieci mogą bawić się wspólnie z rodzicami. To łączy i daje bardzo wiele radości. Możesz kupić takie klocki dla swojego dziecka, na przykład z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia. Jest to również dobry pomysł na prezent, gdy idziesz do znajomych, którzy mają kilkuletnie dziecko. Zaletą jest to, że nie ma potrzeby dodatkowego opakowywania podarunku, ponieważ opakowanie jest kolorowe i trwałe. Na pewno każde dziecko ucieszy się z takiego prezentu. 
Dlaczego warto kupić klocki Meli Constructor? Przede wszystkim z tego powodu, że pozwolą one rozwijać się Twojemu dziecku. Tworzenie budowli nie tylko rozwija wyobraźnię, ale również uczy logicznego i strategicznego myślenia. Dziecko może się nimi spokojnie samodzielnie bawić, ponieważ łatwo się ze sobą łączą. Są wykonane z trwałego materiału, który dobrze trzyma się w dłoni. Są bezpieczne dla dziecka. To doskonała propozycja dla każdego dziecka, które lubi budować. 
Klocki Meli Construktor - to jeszcze więcej świetnej zabawy.  W odróżnieniu od Meli Basic mają jeszcze więcej interesujących elementów. Dzięki nim można zbudować niezliczoną ilość modeli i budowli. Im większy zestaw, tym oczywiście więcej możliwości. Zestawy klocków konstrukcyjnych znajdują się w kolorowych opakowaniach, które od pierwszych chwil przyciągają uwagę dziecka. Klocki te na pewno spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego w budowaniu bardziej zaawansowanych konstrukcji. Klocki Meli Construktor będą bardzo dobrym prezentem dla kilkulatka na różne okazje. Pomysłem na prezent z fantazją! 

 

 

pixel