Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki dla dzieci Meli Maxi Constructor

(5)
Meli Maxi Constructor to wyjątkowe klocki konstrukcyjne. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko rozwinęło koordynację ruchową i nauczyło się tworzyć z klocków przepiękne budowle, to zakup któregoś zestawu z tej serii będzie najlepszym wyborem. Klocki Meli Maxi Constructor są przeznaczone dla najmłodszych dzieci już od 1 roku życia. Klocki Meli Maxi Constructor mają to do siebie, że mają wyjątkowo duże elementy, najmniejszy element osiąga wymiary 4,2 x 4,2 cm.

Dzięki temu maluchowi łatwiej jest je ze sobą połączyć i nie ma ryzyka ich połknięcia. Można z nich korzystać na różne sposoby. Kolejną zaletą zestawów Meli Maxi Constructor jest możliwość budowania z podstawowych elementów zarówno płaskie, jaki i przestrzenne konstrukcję, a dzięki elementom do zadań specjalnych takich jak koła, osie i sześcioboki zabawa nabierze rumieńców! Tutaj przyda się pomoc rodziców. Z klocków Meli Maxi możecie wspólnie zbudować na przykład czołg, samolot, rakietę, jeżdżący pojazd. Dziewczynki na pewno o wiele bardziej ucieszą się, gdy stworzą z klocków w pastelowych kolorach misia, kaczkę, słonika lub domek dla lalek. Klocki są bardzo kolorowe, co na pewno zaciekawi każdego malucha.
Klocki Meli Maxi Constructor pozwalają rozwijać zdolności manualne u dziecka. Pierwsze klocki dla dziecka, powinny łączyć się jak najłatwiej. W przeciwnym razie maluch się do nich zniechęci. Dobrze jest wybrać klocki Meli Maxi, ponieważ nie posiadają one żadnych zatrzasków i zaczepów. Łatwo je złączyć oraz rozłączyć. Dziecko na pewno polubi zabawę nimi, a w dodatku zwiększy swoje zdolności manualne, bo zabawa klockami wymaga dość dużej precyzji. Który zestaw Ty wybierzesz?
Klocki konstrukcyjne MELI MAXI CONSTRUCTOR - duże elementy dla małych budowniczych. Jeżeli szukasz czegoś dla młodszego dziecka, to te klocki bardzo dobrze się sprawdzą. Zestawy zawierają duże elementy, które wyjątkowo prosto się ze sobą łączą. Dużo większe elementy to również większa łatwość budowy większych konstrukcji. Podstawowe elementy mają kształt podobny do puzzli, więc łatwo się układają w piękne kształty 2D i 3D. Są kolorowe, więc na pewno zaciekawią Twoje dziecko i przyciągną jego uwagę na dłuższy czas. Wykonane z trwałego i bezpiecznego plastiku mogą bardzo długo służyć jako dobra zabawka. Każdy zestaw zapakowany jest w trwałe kartonowe kolorowe pudełeczko, to dobry pomysł na ciekawy prezent.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY