Magiczne klocki dla dzieci Magical Magnet

Komplety klocków magnetycznych Magical Magnet to niepowtarzalna szansa dla twojego dziecka na pobudzenie jego kreatywności i stworzenie unikatowych, magnetycznych modeli. Klocki magnetyczne i elementy, wchodzące w skład każdego z zestawów charakteryzują się trwałością i wysoką jakością wykonania – dotyczy to również magnesów, które umożliwiają łączenie ze sobą poszczególnych elementów. Zróżnicowane zestawy pod względem ilości klocków oraz ich kształtów pozwalają na wybór odpowiedniego zestawu w zależności od preferencji.
Wśród zestawów ciekawą propozycją będą klocki Magic Cubes 56 el. lub Magic Cubes 28 el. - które to poza typową cechą klocków konstrukcyjnych - są również logiczną zabawą w układanie kształtów. Rozwija to wyobraźnię przestrzenną oraz logiczne myślenie. Do zestawu dołączono również karty pracy ze stopniowaną trudnością modeli.

Klocki magnetyczne Tangram - to uniwersalna zabawka dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie elementy bardzo łatwo się łączą tak w płaskie, jak i przestrzenne konstrukcje. Kształt tangramu to zabawa znana od bardzo dawna i posiadająca również cechy układanki logicznej. Dopasowanie odpowiednich kształtów sprawi na pewno radość dzieciom w różnym wieku. Kolorowe klocki o prostych kształtach to doskonała zabawka rozwijająca zdolności małych konstruktorów. Do zestawu dołączono również ciekawe naklejki pozwalające "ożywić" zbudowane konstrukcje.
Na początku przygody z zestawami klocków z serii Magical Magnet dużym ułatwieniem na pewno okażą się dołączone do zestawów, obszerne instrukcje, zawierające porady oraz ciekawe pomysły, dotyczące konstruowania najróżniejszych konstrukcji. Klocki Magical Magnet pomogą stworzyć solidne podstawy do dalszego rozwoju na przyszłych etapach edukacji, ponieważ poprzez zabawę pociecha uczy się logicznego myślenia i kreatywnego wykorzystania dostępnych elementów. Komplety klocków Magical Magnetic dostępne są dla dzieci już od 3 roku życia. Sprawdź również inne ciekawe propozycje Magnetycznych zabawek z naszej oferty: klocki MagFun i klocki Flip&Snap