Klocki MagFun

Klocki magnetyczne MagFun Układanie klocków to interesująca forma zabawy, która posiada nie tylko walory rozrywkowe, ale również pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Poprzez łączenie poszczególnych elementów zabawki i tworzenie różnych kombinacji, maluch stopniowo rozwija zdolności manualne, uczy się cierpliwości, precyzji i twórczego myślenia. Im dłużej obcuje z klockami, tym bardziej doskonali nabyte umiejętności i zaczyna poszukiwać coraz to nowszych wyzwań.
Zabawki MagFun to klocki dla dzieci magnetyczne, które wyróżniają się ciekawą formą i nietypowym sposobem łączenia dostępnych elementów. Dzięki dostępności klocków o zróżnicowanej budowie, możliwe jest tworzenie precyzyjnych obiektów, które swoim kształtem mogą przypominać postaci, zwierzęta, czy ruchome pojazdy. Za sprawą silnych magnesów wszystkie elementy z łatwością łączą się ze sobą, tworząc wielowymiarowe konstrukcje. Klocki konstrukcyjne ruchome MagFun to nietuzinkowe zabawki, które przypadną do gustu zarówno początkującym budowniczym, jak i bardziej wprawionym dzieciom. Do produkcji zabawek zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały, co przekłada się na ich trwałość i sprawia, że są w pełni bezpieczne dla maluchów. Wbudowany magnes z łatwością sczepia ze sobą poszczególne klocki, zapewniając im mocne połączenie, dzięki któremu elementy nie ulegają rozłączeniu podczas przypadkowego dotknięcia. Magnesy te nie są jednak na tyle mocne, by dziecko nie poradziło sobie z samodzielnym rozłączeniem klocków, które zostały wcześniej połączone.
Klocki magnetyczne Magfun to wyjątkowe połączenie wysokiej jakości wykonania klocków oraz ogromnych możliwości zabawy. Wszystkie elementy wykonano z wysokiej jakości materiałów a silne magnesy pozwalają na budowanie nawet skomplikowanych konstrukcji. Klocki magnetyczne występują w zestawach, a w nich znajdują się instrukcje w formie książeczki zawierające inspiracje dla małych budowniczych. Bezpieczne i trwałe opakowanie pozwala na łatwe przechowywanie wszystkich elementów.

PromocjaZobacz więcej

Wysyłka w ciągu 19 godz.

Darmowa

Dostawa

Klocki magnetyczne - Alilo Oslo 34 el. Klocki magnetyczne - Alilo Oslo 34 el.
199,95 zł194,95 zł
  • 3+3+