Klocki konstrukcyjne Waffle Standard

Klocki Wafle Standard

Klocki Wafle Standard to powiększona wersja dobrze wam znanych i lubianych wafli. Klocki o wymiarach        od 4,5 - 22 cm dają dzieciom nieskończenie wiele możliwości tworzenia. Tworzone konstrukcje z klocków wielkości 22 cm, są solidne i trwałe. Dziewczynka budująca zamek dla lalek, będzie mogła się cieszyć dalszą zabawą przez długi czas. Chłopiec zaś, budując garaż dla swoich samochodów będzie musiał się mocno postarać, żeby wdrożyć jakieś zmiany w zbudowanym garażu. Klocki o takich wielkościach przede wszystkim ekscytują dzieci pod względem możliwości budowania rzeczy, z których będą dalej korzystać, mogą tworzyć własną historię zabawy!

W tej kategorii znajdą Państwo aż 5 różnych zestawów klocków Wafli Standard. Dla każdego dziecka, znajdziemy tutaj coś innego. Klocki Wafle Standard są przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Zestaw, który może być znakomitym rozpoczęciem przygody z klockami z tej serii to klocki Wafle Kostka składające się z 48 elementów. Następnym ciekawym rozwiązanie jest zestaw klocków Wafle 170 elementów zapakowany w estetyczne, trwałe pudło tekturowe, które idealnie pasuje na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Edukacyjna forma zabawy to najlepszy sposób na rozwój malucha w tak młodym wieku. Maluchy bawiąc się, tworząc z klocków konstrukcyjnych, przede wszystkim rozwijają wyobraźnie, budują to, o czym myślą. Zabawa klockami wspomaga rozwój małych rączek!

Marioinex to firma z tradycjami i z misją. Marioinex tworzy nie tylko klocki konstrukcyjne, ale również inne zabawki, których cechą wspólną jest to, że są tworzone z pasją, z sercem i ogromną precyzją. To klocki, które mają wyjątkową jakość wykonania, piękną kolorystykę i wzornictwo. Misją tej firmy jest pomaganie dzieciom w ich rozwoju. Zabawa nimi zwiększa wyobraźnię przestrzenną, wspiera koordynację ruchową, zdolności manualne oraz kreatywność.