Klocki konstrukcyjne Midi Waffle

Klocki Midi Waffle to całkowicie nowa wersja znanych i lubianych Waffli Marioinex. Powiększona wersja klocków daje możliwość tworzenia dzieciom już od 2 roku życia! Elementy o rozmiarze 5,5 x 5,5 cm pozwalają na budowanie stabilnych konstrukcji w wymiarze 3D.

Dlaczego warto kupić zestaw klocków Midi Waffle?

Kategoria wiekowa, jaka została przypisana, do tego rodzaju klocków nie jest przypadkowa. Dziecko w tak młodym wieku musi się przede wszystkim rozwijać, dlatego taki zestaw klocków będzie idealnym rozwiązaniem. Wielkość klocków całkowicie wyklucza połknięcie, któregoś z elementów, dlatego zabawa jest w zupełności bezpieczna. Kupując, któryś z zestawów z serii Midi Waffle dziecko nabywa umiejętności logicznego myślenia, kształtuje kreatywność, poszerza wyobraźnię i ćwiczy zdolności manualne

Co znajdziemy w zestawie?

W tej kategorii znajdą Państwo zestawy od 22 elementów, które będą wspaniałym rozpoczęciem przygody z klockami z serii Waffle, ale także zestawy dla bardziej zaawansowanych budowniczych składające się z 90 elementów, czy nawet 150! Klocki zostały wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku, lekko plastycznego tworzywa. Większe zestawy zostały zapakowane w estetyczne i trwałe pudełka kartonowe, które pomogą utrzymać porządek w dziecięcym pokoju.

Do każdego zestawu dołączone są instrukcje, które będą doskonałą początkową inspiracją. Instrukcje dołączone do zestawów podpowiadają małym budowniczym jak stworzyć model rekina, strusia, rakiety czy też łodzi podwodnej, ale tutaj w szczególności liczymy na inwencję twórczą dziecka. Możliwości tworzenia jest nieskończenie wiele, więc jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia.

Bezpieczeństwo zabawy

Edukacyjna forma zabawy to bardzo ważny element podczas rozwoju małej pociechy, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo pogrupowania wiekowe nawiązujące do bezpieczeństwa zabawy. Wszystkie produkty, które widnieją w naszej ofercie, zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.