Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Loowi 55 mm

(8)

Klocki konstrukcyjne Loowi 55 mm to seria wyjątkowych produktów, które przenoszą zabawę na zupełnie nowy poziom. Zabawki te wyróżniają się na tle klasycznych klocków przede wszystkim interesującą strukturą, która zapewnia małym konstruktorom niemal nieograniczone możliwości. Wszystkie elementy zawarte w zestawach występują w postaci kulek z okrągłym wgłębieniem i charakterystycznymi kulistymi wypustkami po bokach, za pomocą których klocki sczepiają się ze sobą, tworząc przestrzenne konstrukcje. Oferowane przez nas zestawy wykonane zostały z wysokiej jakości plastiku, który pozwala na łatwe łączenie i rozłączanie pojedynczych elementów. Ich niewątpliwą zaletą jest trwałość, niewielka waga, jak również piękna nasycona kolorystyka.

Produkty Loowi to genialne klocki konstrukcyjne.

Klocki te przypadną do gustu zarówno początkującym użytkownikom, jak i starszym i bardziej wprawionym dzieciom. Z pomocą dołączonej do zestawu ilustrowanej instrukcji, maluch może krok po kroku odtwarzać konkretne konstrukcje w postaci zwierzaków, czy pojazdów. Poza proponowanymi modelami dziecko może samodzielnie budować dowolne obiekty. Klocki konstrukcyjne z wypustkami zapewnią dziecku nie tylko wiele godzin angażującej zabawy, ale także pobudzą jego wyobraźnię i twórcze myślenie. Duży rozmiar dostępnych elementów sprawia, że konstrukcje z klocków wznosi się niezwykle szybko, dzięki czemu efekty zabawy mogą być widoczne niemal po chwili. Ogromne możliwości zabawek Loowi sprawiają, że nie sposób się z nimi nudzić. Wszystkie zestawy, które wchodzą w skład serii klocków Loowi, są zupełną nowością na rynku. Wprowadzone w Polsce z końcem 2016 rok od razu przypadły małym użytkownikom do gustu.

Klocki konstrukcyjne Loowi posiadają unikatowe cechy sprzyjające rozwojowi dzieci.

Docenią to zarówno ci najmłodsi, jak i nieco starsi konstruktorzy. Do listy zalet należą: niewielka waga poszczególnych elementów oraz trwałość wybudowanych konstrukcji, oraz łatwość łączenia i rozłączania pojedynczych klocków. Wszystko to sprawia, że zabawa jest satysfakcjonująca oraz przysparza dużo przyjemności. Do dyspozycji dziecka producent oddaje różne trzystuelementowe zestawy, a każdy z nich zawiera kolorowe elementy. Wybudować z nich można sympatyczne zwierzęta (Loowi Zwierzęta) lub pojazdy (Loowi Pojazdy), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby skonstruować dowolny unikatowy obiekt, który powstanie w wyniku połączenia różnych klocków. Do każdego kompletu dołączone zostały instrukcje budowy modeli krok po korku. Każda z kolorowych instrukcji będzie z całą pewnością pomocna dla dzieci, stawiających swoje pierwsze kroki w zabawie tego rodzaju klockami konstrukcyjnymi Loowi. Wraz z postępem w składaniu coraz bardziej skomplikowanych budowli, każdy z małych konstruktorów rozwinie swoją wyobraźnię i umiejętności motoryczne.

pixel