Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Big Loowi 75 mm

(4)

Wszystkim osobom poszukującym kreatywnej zabawki dla najmłodszych konstruktorów polecamy klocki Big Loowi 75 mm. Modele oferowanych przez nas zabawek wyróżniają się charakterystycznym kształtem, przyjemną, nasyconą kolorystyką oraz dużym rozmiarem. Wszystkie elementy z uwagi na swoją specyficzną budowę tworzą klocki konstrukcyjne atomy, które pod wpływem delikatnego nacisku z łatwością sczepiają się ze sobą, tworząc trójwymiarowe konstrukcje.

Jakie zalety posiadają większe klocki ?

Zestawy z serii Big Loowi 75 mm posiadają wyraźnie większe elementy w porównaniu z innymi modelami tej marki, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w małych i nie do końca wprawnych rączkach. Tworzywo, z jakiego klocki zostały wykonane, zapewnia im wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne. Wybierając kreatywne klocki dla dzieci, wspieramy rozwój naszej pociechy – zabawki te pozytywnie wpływają na kształtowanie motoryki małej oraz zdolności intelektualnych. Tworzenie za pomocą klocków rozmaitych kształtów i obiektów to angażująca forma zabawy, która obudzi w maluchu duszę odkrywcy i konstruktora.

Różnorodność konstrukcji i dostępnych instrukcji

Dostępne zestawy klocków Loowi zostały zamknięte w praktycznych opakowaniach zawierających ilustrowane instrukcje, dzięki którym dziecko może krok po kroku poznawać zasady budowania konkretnych obiektów. Klocki dla dzieci duże oferują niezliczone możliwości w zakresie kreowania różnorodnych konstrukcji. Łączenie ze sobą okrągłych elementów pozwala na osiągnięcie nietypowych rezultatów, co zachęca do tworzenia kolejnych, coraz bardziej złożonych kombinacji.

pixel