Klocki konstrukcyjne Loowi i Big Loowi Mix

Najnowsza propozycja wielokrotnie nagradzanych i uwielbianych przez dzieci klocków Loowi. Zestawy Loowi i Big Loowi Mix to unikalna możliwość zabawy aż dwoma wielkościami klocków jednocześnie uzupełnionymi o dodatkowe łączniki.

Jakie nowe elementy znajdują się w zestawach Mix?

Zestawy te zawierają elementy o wielkości 75 mm i 55 mm. Łączniki pozwalające na łączenie 4 dużych klocków Big Loowi i 2 mniejszych klocków Loowi. Druga wersja łącznika pozwala natomiast na łączenie 4 mniejszych klocków Loowi i 2 dużych klocków Loowi. Rozwiązanie to jest szansą na jeszcze więcej dawki ciekawej zabawy. Zaawansowane modele z połączonych klocków zachwycą każdego małego budowniczego. Łatwość łączenia oraz wyraziste kolory to dodatkowe zalety zestawów typu MIX. Każdy z zestawów jest oczywiście estetycznie zapakowany w trwałe i wygodne do transportu pudełko, dzięki czemu dziecko może zabrać ze sobą zabawę w wybrane miejsce i dzielić się nią z kolegami i koleżankami. Każdy zestaw Loowi posiada również komplet instrukcji, którymi dziecko może się inspirować. Ilość konstrukcji, jaką dziecko może stworzyć, jest niezliczona. Tutaj w szczególności liczymy na własną inwencję twórczą dziecka, dajmy im swobodę kreatywnego myślenia, niech Wasze dzieci poniesie wyobraźnia!

Który zestaw klocków wybrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy od 45 elementów, co może być początkiem wspaniałej przygody dla dziecka z klockami z serii Loowi, ale nie tylko! Dla bardziej doświadczonych budowniczych zestawienie aż 200 elementów i mnóstwo możliwości tworzenia! Dużym atutem klocków Loowi Mix jest możliwość łączenia ich z innymi zestawami. Zabawy nigdy dość, dlatego bardzo fajnym rozwiązaniem są łączniki, które pozwalają na budowę zarówno z małych, jak i dużych klocków.

A co z bezpieczeństwem ?

Zabawa u nas równa się ze słowem bezpieczeństwo i przede wszystkim zwracamy uwagę na jakość, dlatego wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek. W naszej ofercie mają Państwo możliwość wyboru zestawu według kategorii wiekowej, która jest dopasowana do możliwości rozwojowych dziecka na podstawie naszych testów przeprowadzanych w różnych grupach wiekowych.