Klocki dla czterolatka

Klocki dla 4 latka to wymarzony prezent – i to bez względu na to, czy mowa o uroczej dziewczynce, czy urwisie w spodniach – wszyscy kochamy klocki! Co więcej, prezentowane w naszym sklepie klocki dla czterolatka nie są zwykłymi zabawkami, ale takimi, które oprócz wielu godzin wyśmienitej zabawy zapewniają maluchom niesamowite możliwości do rozwoju.

Jakie korzyści płyną z zabawy klockami dla 4-latków?

To równocześnie zabawki edukacyjne dla 4 latka inspirujące do rozwijania dziecięcej kreatywności i umiejętności logicznego myślenia. Bardzo ważne jest również to, że klocki jako prezent dla 4 latka są idealną okazją do zachęcania go do zabawy z innymi dziećmi. Również i mama i tata z chęcią sięgnąć po te zabawki magnetyczne, dzięki czemu klocki dla dzieci mogą zapewnić całej rodzinie niezapomniane chwile wspólnej zabawy. Zatem poszukując sprawdzonej, a przede wszystkim bezpiecznej zabawki dla 4 latka warto spojrzeć na te właśnie propozycje w naszym sklepie i dać mu nieopisaną radość! Oferujemy klocki dla czterolatków w atrakcyjnych cenach – zachęcamy do skorzystania z oferty.

Najlepsze klocki dla 4 latka na prezent

Wśród wielu rodzajów klocków nadających się na dobry i ciekawy prezent dla czterolatka wyróżniają się klocki konstrukcyjne Morphun Junior Xtra oraz klocki Morphun Gearphun. Odpowiednio przystosowane instrukcje dla wieku rozwojowego pozwalają na ciekawą i inspirującą zabawę. Różnorodne elementy zwiększają sensorykę i koordynację dłoni. Żywe kolory cieszą podczas zabawy. Zestawy z kołami zębatymi urozmaicą zabawę. Wszystkie klocki konstrukcyjne z grupy Morphun są ze sobą kompatybilne i łączą się w łatwy sposób. Poprzez wybór kolejnych zestawów - klocki mogą rosnąć razem z dzieckiem. Tym samym prezent dla 4 latka może w przyszłości zostać uzupełniony kolejnym prezentem już np. dla 5 latka. Z pewnością przysporzy to wiele frajdy każdemu małemu budowniczemu.

Zestawy klocków dla czteroletnich chłopców i dziewczynek!

Wybór klocków dla czterolatka, czy czterolatki jest ogromny. W tej kategorii znajdą Państwo zestawy i klocki dla 4-latków składające się z małej ilości elementów w kolorach pastelowych, z przewagą różu dla małych księżniczek, jak i zestawy o stonowanych kolorach dla chłopców, które będą fantastycznym pomysłem na rozpoczęcie przygody z klockami. Duże zestawy edukacyjne, dla małych konstruktorów, wielbicieli tworzenia niepowtarzalnych budowli zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Czteroletni maluch to istny wulkan energii. W przedszkolu zaczyna czuć się jak u siebie w domu, spędzając czas na zabawie z dziećmi. Pełen ekspresji, radości i twórczej zabawy eksploruje świat. Mały człowiek powoli zaczyna rozróżniać litery od innych kształtów, a niektóre dzieci potrafią nawet drukowanymi literami zapisać swoje imię. Dzieci bez problemu układają już przedmioty czy zabawki według koloru lub kształtu. Większość maluchów w tym wieku umie także liczyć do 10. Najlepiej postawić na edukację poprzez zabawę. Dzieci w wieku 4-lat chłoną nowe informacje. Chcą wiedzieć, chcą umieć, chcą być samodzielne. Do zabawy sprawdzą się różnego rodzaju klocki. Będzie to zabawka podzielna i będzie można zaprosić do zabawy koleżanki i kolegów. Klocki uczą myślenia, planowania, umiejętności odtwarzania, ale też tworzenia i eksperymentowania. To zabawka najbardziej pobudzająca do aktywności, twórczej zabawy, a nawet nauki.

Dla 4-latków wybór wśród klocków kreatywnych jest już znacznie większy. Można zaproponować klocki drewniane, ale i klocki drewniane z magnesami. Wiemy, że element magnesu działa magicznie i dzieci uwielbiają się nimi bawić. Kolejną propozycją mogą być plastikowe klocki lub plastikowe klocki z magnesami. Często wzbudzają zachwyt wśród dzieci, ponieważ wykonane są z półprzezroczystego tworzywa i pięknie przepuszczają światło. Doskonałym wyborem będą klocki konstrukcyjne z ruchomymi elementami. Dzieci bez trudu będą mogły zbudować samolot, autko albo wiatrak. Ważne jest to, aby klocki, które proponujemy naszym pociechom były dobrej jakości, ponieważ to zapewni dobrą i bezpieczną zabawę.