Klocki Wise-i

klocki konstrukcyjne Wise Główną cechą poszczególnych zestawów klocków konstrukcyjnych Wise jest ich różny rozmiar, co bezpośrednio przekłada się na szczegółowość wybudowanych modeli. Uwagę przykuwają żywe, bardzo różnorodne kolory, które pozwolą tchnąć w skonstruowane obiekty iskierkę życia i uczynią je bardziej autentycznymi. Od 42 do 460 elementów – właśnie taki wachlarz liczby możliwych części oferują poszczególne komplety, a im jest ich więcej, tym większą szansę na wykazanie się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem mają najmłodsi oraz nieco starsi budowniczy. Na dobry początek, każdy komplet posiada przypisaną, obszerną instrukcję w formacie A5. Taka pomoc to mnogość pomysłów na obiekty, które potem można modyfikować w dowolny sposób. Niebieska żyrafa? A może czerwono-czarny pingwin? Z klockami konstrukcyjnymi Wise nic nie można nazwać niemożliwym do wybudowania! Niektóre zestawy dostępne są dla dzieci już od 2. roku życia, inne komplety są całkowicie bezpieczne dla pociech w wieku od 3 lub 4 lat. Ale to nie koniec zalet. Wybrane zestawy zawierają specjalne platformy do budowania (Zemi) lub, ku uciesze dzieci, umożliwiają stworzenie ruchomych konstrukcji!