Klocki koła zębate i łańcuchy Morphun GearPhun

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z ewolucji, jaką w ostatnich latach przeszły klocki dla dzieci i nadal je ma za proste, nieruchome zabawki. Hitem obecnie są klocki konstrukcyjne, które sprawiają, że maluch może poczuć się jak prawdziwy inżynier i zaprojektować własną budowlę lub mechanizm, który będzie w pełni ruchomy. Przykładem tego typu zabawek są klocki morphun, które popularność zyskały, dzięki niezwykle oryginalnym kształtom i sposobom połączeń. Seria Morphun GearPhun to klocki koła zębate, które przenoszą tworzenie własnych konstrukcji na zupełnie nowy poziom. Ich elementy umożliwiają budowanie naprawdę zaawansowanych struktur, które do tego potrafią wykonywać całkiem skomplikowane ruchy.

Duża liczba, w której w każdym zestawie występują klocki, koła zębate sprawia, że mały konstruktor może być autorem całej kolekcji mobilnych dzieł. Dla każdego miłośnika klocków zabawki z serii Morphun będą stanowiły nie lada gratkę i z pewnością dostarczą mnóstwa rozrywki na bardzo długie godziny. Przede wszystkim są to klocki, które budują twórcze myślenie logiczne, rozwijają u dziecka zdolności manualne, kreatywność, jak i cierpliwości. Kupno gotowego, jeżdżącego samochodu z półki w sklepie to nie ta sama satysfakcja, co zbudowanie pojazdu według swoich kryteriów upodobań i dalsza zabawa nim. Dajmy dzieciom możliwość rozwoju wyobraźni i dalszej satysfakcji z budowy poruszających się konstrukcji.

Klocki Morphun GearPhun idealne dla dzieci powyżej 4 roku życia

Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka i będą wspaniałą początkową inspiracją. Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm.

Bardzo ważne jest zadowolenie dziecka z tworzenia zarówno swoich konstrukcji, jak i budowli, ale nie tylko! Bezpieczeństwo zabawy musi być na jak najwyższym poziomie, dlatego wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z  normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, która określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.