Klocki Morphun GearPhun

klocki Morphun GearPhun Większośc osób nie zdaje sobie sprawy z ewolucji, jaką w ostatnich latach przeszły klocki dla dzieci i nadal je ma za proste, nieruchome zabawki. Hitem obecnie są klocki konstrukcyjne, które sprawiają, że maluch może poczuć się jak prawdziwy inżynier i zaprojektować własną budowlę lub mechanizm, który będzie w pełni ruchomy. Przykładem tego typu zabawek są klocki morphun, które popularność zyskały dzięki niezwykle oryginalnym kształtom i sposobom połączeń. Seria Morphun GearPhun, to klocki koła zębate, które przenoszą tworzenie własnych konstrukcji na zupełnie nowy poziom. Ich elementy umożliwiają budowanie naprawdę zaawansowanych struktur, które do tego potrafią wykonywać całkiem skomplikowane ruchy. Duża liczba, w której w każdym zestawie występują klocki koła zębate sprawia, że mały konstruktor może być autorem całej kolekcji mobilnych dzieł. Dla każdego miłośnika klocków zabawki z serii Morphun będą stanowiły nie lada gratkę i z pewnością dostarczą mnóstwa rozrywki na bardzo długie godziny.
Rodzaje klocków Morphun Klocki konstrukcyjne typu Morphun GearPhun zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 4 lat.
Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka.
Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm.