Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki plastikowe Plus Plus Mini

(37)
Klocki konstrukcyjne PlusPlus charakteryzują się wbrew pozorom prostą budową. Elementy w dostępnych zestawach są o jednolitym kształcie, swoim wyglądem przypominają dwa scalone ze sobą znaki plus. Tak więc, czym odróżniają się klocki PlusPlus Mini? Odpowiedź jest prosta, przede wszystkim wielkością. Zestawy klocków z serii PlusPlus Mini są przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia i dla każdej małej pociechy znajdzie się coś innego. Tak prosta budowa elementu, a tyle możliwości.

Kupując taki zestaw klocków, umożliwiamy dziecku tworzenie obrazów w ulubionym formacie puzzli - na płasko, jak i konstrukcji w wymiarze 3D. Zabawa i jednoczesna edukacja to idealne połączenie, a takie możliwości dają nam klocki PlusPlus. Tworzenie budowli z 2-centymetrowych elementów wymaga przede wszystkim skupienia i precyzji, dzięki czemu, dziecko ćwiczy swoje zdolności manualne, rozwija małą motorykę i kształtuje wyobraźnię przestrzenną

Co znajdziemy w zestawie?

Firma PlusPlus przede wszystkim zadbała o różnorodność zestawów. Pomimo że rodzaj klocka w każdym zestawie jest ten sam, dla każdego dziecka znajdziemy tutaj coś innego. Na rozpoczęcie przygody, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki wspaniałym rozwiązaniem będą pakiety składające się ze 100 elementów. Znajdziemy tutaj również zestawy tematyczne dla wielbicieli zwierzątek, wozów policyjnych czy straży pożarnej. Największy zestaw w tej kategorii składa się aż z 6000 elementów, który umożliwia zabawę kilkorga dzieci naraz. Instrukcje dołączone do zestawów pozwolą dziecku zapoznać się z pierwszymi inspiracjami budowy. Chłopiec marzy o przyszłości policyjnej? Pozwólmy mu zbudować własny wóz policyjny, postać policjanta, czy helikopter. Dziewczynki uwielbiają bawić się lalkami, zestawy o przepięknych, pastelowych kolorach umożliwią małym księżniczkom zbudowanie pałacu, konia, czy też własnego jachtu.

Bezpieczeństwo

Edukacja poprzez zabawę to super alternatywa, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego wszystkie nasze produkty zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY