Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki plastikowe Plus Plus Big

(18)

Klocki konstrukcyjne PlusPlus w nowej odsłonie! Dobrze nam już znane, 2-centymetrowe klocki o pozornie prostej budowie, teraz w nowej, większej wersji przeznaczone dla dzieci już od 3 roku życia. Standardowa budowa scalonych ze sobą dwóch znaków plus pozostała bez zmian, ale rozmiar elementu zwiększony aż do 5 cm. Wykonanie klocków z solidnego, twardego materiału pozwoli na budowanie dużych stabilnych konstrukcji.

W tej kategorii znajdą Państwo zestawy klocków pakowane zarówno w estetyczne, kartonowe pudełka, jak i zamykane, plastikowe pojemniki, ale nie tylko, wyróżniającymi się w wśród innych zestawów będą opakowania w formie metalowej walizki. Zestaw 70 elementów, dużych solidnych klocków zapakowanych w piękną walizkę, która umożliwi przenoszenie zabawy i dzielenie się nią z kolegami i koleżankami będzie idealnym prezentem dla chłopca, bądź dziewczynki.

Co zawiera zestaw?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na kolorystykę zestawów, dla każdej pociechy znajdziemy tutaj coś innego. Z myślą o małych księżniczkach, stworzone zostały zestawy w przepięknych pastelowych, jak i neonowych kolorachz których można ułożyć urocze zwierzątka, jednorożce, czy pałace. Klocki konstrukcyjne dla chłopców posiadają z kolei bardziej stonowaną kolorystykę – przeważają podstawowe barwy, odcienie szarości i khaki. W kategorii PlusPlus BIG znajdziemy zestawy składające się z 200, a nawet 400 elementów w różnej kolorystyce. Do zestawów dołączone zostały płytki, na których dziecko może tworzyć jeszcze stabilniejsze konstrukcje. Instrukcje dołączone do zestawów będą dla waszych pociech początkową inspiracją do tworzenia.

Dlaczego warto zakupić klocki konstrukcyjne PlusPlus BIG?

Pomijając fakt, że układanie klocków jest jedną z ulubionych zajęć dla dzieci, to przede wszystkim należy zwrócić uwagę na edukacyjną formę zabawy. Klocki PlusPlus wzbudzają zainteresowanie dzieci i zachęcają do kreatywnego myślenia. Klocki konstrukcyjne to praktyczne środki do modelowania i urzeczywistniania pomysłów dzieci, rozwijania ich zdolności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Modele pozwalają poznawać dzieciom na odkrywanie elastyczności formy i ruchu. Ważne jest również to, że zabawa klockami konstrukcyjnymi pozwala rozwijać społeczne, komunikacyjne, zespołowe i metodologiczne umiejętności dzieci poprzez dawanie dzieciom możliwości do współpracy w grupie i dzielenia się swoimi pomysłami. Dzieci nabierają zdolności do rozwijania ogólnych, jak i konkretnych umiejętności rozwiązywania problemów, co ma niebagatelny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka

Bezpieczeństwo

Edukacyjna forma zabawy to bardzo ważny element podczas rozwoju małej pociechy, ale przede wszystkim musi być ona bezpieczna, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo pogrupowania wiekowe nawiązujące do bezpieczeństwa zabawy, a wszystkie produkty, które widnieją w naszej ofercie, zostały wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY