Klocki plastikowe PlusPlus

Produkowane przez duńską firmę klocki Plus Plus to niezwykle popularne propozycje dla młodszych i nieco starszych dzieci. Marka przede wszystkim jest gwarancją najlepszej jakości. Poza tym uwagę przykuwa także niezwykle oszczędny design. Poszczególne elementy mają jednolity kształt i przypominają dwa scalone plusy. Dzięki różnym sposobom łączenia można uzyskać konstrukcje dwuwymiarowe lub trójwymiarowe, jakie tylko podpowiada wyobraźnia.

Klocki konstrukcyjne Plus Plus dla chłopców i dziewczynek

Popularne klocki, jakie oferujemy na klocki.edu.pl, zrewolucjonizowały sposób myślenia o budowaniu konstrukcji. W tym wypadku niezwykle proste elementy dają niezliczoną ilość możliwych kombinacji, a tym samym zabawa nigdy się nie nudzi i jest niezmiennie wciągająca. To rewelacyjny pomysł na prezent dla młodszych i starszych miłośników układania i budowania. To także inwestycja w rozwijanie kompetencji, pobudzanie kreatywności oraz doskonalenie motoryki małej, a te walory przydają się nie tylko w edukacji, ale w całym późniejszym życiu. Dzięki temu twórcza zabawa może być nie tylko źródłem radości i satysfakcji, ale także przynosić szereg pozytywnych umiejętności.

Czym charakteryzują się klocki marki Plus Plus?

Po klocki Plus Plus dla dzieci chętnie sięgają pociechy w różnym wieku. To także pasjonująca zabawa dla dorosłych, więc może jednoczyć pokolenia na wspólnym budowaniu. Niezmiennie również klocki wybierają dziewczynki i chłopcy, a same konstrukcje często są efektem zainteresowań jako takich. Poszczególne zestawy różnią się kolorystyką, w wielu wariantach znaleźć można motywy przewodnie i to bardziej one mogą odpowiadać danej płci, ale niczego nie warunkują. W kolekcjach będą więc pastelowe elementy z księżniczkami, neonowe barwy na przykład za zwierzątkami – także tymi fantastycznymi jak jednorożce. Oczywiście znaleźć można także propozycje o bardziej stonowanych kolorach, a uzupełnianie kolekcji o nowe zestawy to prawdziwa radość dla miłośnika dużych konstrukcji.

Zalety klocków Plus Plus

Rewelacyjne klocki dla dzieci dają szansę na budowanie płaskich i przestrzennych konstrukcji. Tym samym rewelacyjnie wpływają na wyobraźnię oraz są najlepszą zachętą do tego, by doskonalić swoje umiejętności. Dzieci chętnie sięgają po zestawy tematycznie takie jak ZOO, straż pożarna czy policja, tworzą konstrukcje według instrukcji, a także wymyślają swoje własne budowle tak różnorodne, jak tylko podpowiada im wyobraźnia. Warto również zauważyć, że te klocki wyróżniają się na rynku doskonałą jakością. Duński producent zadbał o to, by zachwycić nie tylko prostym skandynawskim designem, ale również przygotowuje swoje produkty w zgodzie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Klocki nie zawierają PVC oraz ftalanów i są rewelacyjne dla dzieci już od trzeciego roku życia. Wybierz je dla swojej pociechy.