Klocki Plus Plus

klocki konstrukcyjne Plus Plus
Klocki konstrukcyjne duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Zestaw zawiera 20 sztuk klocków Midi (50 mm) w kolorach pastelowych. Można łączyć z innymi zestawami. Klocki konstrukcyjne są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.