Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki konstrukcyjne Hi-Qube PreSchool

(2)

Morphun z przyjemnością przedstawia Hi-Qube, ich najnowszy i najmłodszy produkt zabawek edukacyjnych dla młodszych dzieci.  Zestawy te są łatwiejsze dla młodszych grup wiekowych niż Morphun Starter.  Zgodnie z naszym celem, zestawy Hi-Qube mają na celu zaspokajać potrzebny edukacyjne dzieci w różnym wieku. Prostota łączenia poszczególnych elementów oraz dołączone do każdego zestawu klocków konstrukcyjnych kolorowe instrukcje są zawsze dobrym zachęceniem do udanej zabawy.

Klocki mają wyjątkowe przewagę - łączą się bokami, co pozwala na budowanie wielowymiarowych konstrukcji już przez młodsze dzieci. Klocki te łączą się też z najpopularniejszymi klockami na rynku, co pozwala tworzyć ciekawe połączenia i mocno urozmaica zabawę. Klocki Hi-Qube są idealnym początkiem do rozpoczęcia zabawy z całą gamą klocków Morphun. W przyszłości można je połączyć z dowolnymi klockami z grupy Starter, Junior czy też Advanced. Dlatego też rozpoczęcie zabawy z tymi zestawami ułatwi w przyszłości dziecku przejście na wyższy poziom zabaw konstrukcyjnych. Na pewno to będzie świetna zabawa i dużo satysfakcji.

Czym wyróżniają się klocki konstrukcyjne? - Zabawki konstrukcyjne dla każdego

Zwróćmy uwagę na to, że w kategorii Hi-Qube Preschool możemy znaleźć zestaw zawierający 25 elementów, który pozwoli na budowanie pierwszych konstrukcji i zapoznanie się z klockiem Morphun, ale także zestawienia składające się z aż 150 elementów dla miłośników budowania i tworzenia. Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja, która będzie wspaniałą początkową inspiracją dla małych budowniczych. Dlaczego początkową? Ponieważ dzieci w tak młodym wieku mają mocno rozwiniętą wyobraźnię i po zapoznaniu się z klockiem nasze pociechy będą tworzyły własną historię zabawy. 

Edukacyjna zabawa jest bardzo ważnym elementem w czasie rozwoju dziecka, ale przede wszystkim musi ona być bezpieczna, dlatego wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.

pixel