Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Hi-Qube Kindergarten konstrukcyjne

(1)

Wszystkie dzieci lubią klocki, a klocki konstrukcyjne Morphun Hi-Qube Kindergarten to rozwinięcie klocków Hi-Qube Pre-School. Przygotowane specjalnie by stymulować rozwój dzieci młodszych, występują w przepięknych kolorach i uniwersalnych kształtach. Zestawy posiadają różnego rodzaju klocki pozwalające na tworzenie wielowymiarowych ruchomych budowli. Zbudowane modele są trwałe i pozwalają na długą i ciekawą zabawę.

Klocki Morphun Hi-Qube łączą się oczywiście ze wszystkimi modelami klocków Morphun, choć przeznaczone są dla młodszych budowniczych. Klocki łączą się ze sobą bokami, co jest dodatkowym urozmaiceniem dla zabawy. Dzięki temu, że łączą się również z najbardziej popularnymi klockami na rynku, zabawa może być jeszcze ciekawsza. 

Dla kogo ten rodzaj klocki konstrukcyjnych ?

W tej kategorii znajdą Państwo zestawy składające się z 25 elementów, które będą rewelacyjnym początkiem do zapoznania się z rodzajem klocka, jak i zestawy zawierające aż 380 elementów, co gwarantuje wiele godzin wspaniałej zabawy. Do wszystkich zestawów dołączone są ciekawe instrukcje krok po kroku. Istnieje również możliwość osobnego zakupu instrukcji w formie trwałej książki, w której również dziecko znajdzie wiele ciekawych inspiracji, takich jak budowla żyrafy, ryby, nosorożca czy helikoptera.

Dodatkowym atutem klocków Hi-Qube jest możliwość budowania jeżdżących pojazdów takich, jak autko wyścigowe czy pociąg, przez co dziecko ma podwójną satysfakcję z zabawy. Większe zestawy zapakowane są w solidnie wykonane pudełka, które umożliwiają łatwe i bezpieczne przechowywanie klocków konstrukcyjnych. Edukacyjna zabawa jest bardzo ważnym elementem w czasie rozwoju dziecka, ale przede wszystkim musi ona być bezpieczna, dlatego wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z normą EN 71, przez co posiadają certyfikat CE, który określa wymagania bezpieczeństwa zabawek.

pixel