Klocki Morphun Hi-Qube

Najnowsze klocki Morphun Hi-Qube charakteryzują się wyjątkowym właściwościami. Klocki te mogą łączyć się bokami co w znaczący sposób rozbudowuje możliwości zabawy. Dodatkowo klocki łączą się ze znanymi klockami LEGO Duplo a dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów takich jak trójkąty, koła i łączniki pozwalają na jeszcze lepszą zabawę.
Klocki dzielą się na dwie kategorie: Hi-Qube Pre-school - zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat oraz Hi-Qube Kindergarten - zalecane dla dzieci w wieku od 4 lat. We wszystkich zestawach znajdują się kolorowe instrukcje krok po kroku. Każdy zestaw zapakowany jest w estetyczny zamykany pojemnik.