Polskie klocki konstrukcyjne Korbo

klocki konstrukcyjne

Wszystkie klocki Korbo to nieskończenie dużo ciekawej zabawy oraz prawidłowy rozwój dzieci. Wszystkie zestawy klocków łączą się ze sobą i pozwalają na długą i ciekawą zabawę ruchomymi elementami. Elementy łatwo się ze sobą łączą, a żywe kolory przyciągają uwagę.

Dobranie odpowiedniego zestawu dla każdego małego konstruktora nie będzie tutaj problemem, firma Korbo zadbała o szeroki wybór i dużą różnorodność. Każdy zestaw został zapakowany w piękne kolorowe pudełka, zarówno kartonowe, jak i trwałe, estetyczne pojemniki plastikowe z pokrywą.

Klocki Korbo dla dzieci od 3 roku życia

W tej kategorii znajdą Państwo zestawy przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia, jak i klocki dla 4 i 5-letnich wielbicieli budowania bardziej skomplikowanych konstrukcji. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na możliwość kupna, zarówno zestawu dla jednego dziecka, jak i całej grupy małych budowniczych. Każdy zestaw zawiera instrukcje, ale niektóre zostały dodatkowo wzbogacone o książki z kartami pracy.

Zestawy klocków konstrukcyjnych Korbo dla dzieci

W tej kategorii znają Państwo tematyczne zestawy zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Twoja pociecha lubi majsterkować? Najlepszym rozwiązaniem będą zestawy takie jak Korbo Machine  czy też Korbo Technix, które pozwalają zrozumieć podstawowe zasady fizyki. Każda mała księżniczka lubi bawić się lalkami, zestaw Korbo Pink składający się z aż 110 elementów, umożliwi zbudowanie ruchomego placu zabaw, czy jeżdżącego pojazdu w pięknych dziewczęcych kolorach. Kupując swojemu dziecku zestaw klocków Korbo Space, umożliwiamy mu edukacyjną formą zabawy zrozumieć obrót planet wokół słońca. Znajdzie się tutaj także zestaw dla małych muzyków, dający między innymi możliwość układania i odgrywania różnych sekwencji rytmicznych, zrozumienie czasu trwania odpowiednich wartości nut czy rozróżnianie wysokości dźwięków.

Dlaczego warto zaopatrzyć dziecięcą półkę w klocki konstrukcyjne Korbo?

Przede wszystkim jest to wspaniała alternatywa nauki poprzez zabawę. Klocki konstrukcyjne Korbo pomogą zwiększyć u malucha zdolności manualne. Łączenie małych elementów czasami jest dla niego sporym wyzwaniem, ale to dobrze. W dodatku klocki konstrukcyjne Korbo uczą dziecka cierpliwości, dokładności i strategicznego, logicznego myślenia. Na pewno dla każdego rodzica dużą ich zaletą będzie również to, że są całkowicie bezpieczne dla dziecka