Tablice magnetyczne Magpad

ZABAWA, ĆWICZENIA I NAUKA W JEDNYM
MagPad – Dots szybko przyciąga uwagę dzieci i potrafi zatrzymać ją na długo. Duża, wieloelementowa tablica, kusi klasycznymi kolorami i zwartą formą. To zabawka, która nie wymaga baterii, bo jej działanie opiera się na MAGNESIE. A wiadomo, w zabawkach magnetycznych dzieci zawsze widza odrobinę magii.
Jakie korzyści rozwojowe wnosi do dziecięcego pokoju MagPad?

Zabawa tablicą to ćwiczenie małej motoryki – koordynacji ręka-oko, precyzji oraz wzmacniania dłoni i palców. MagPad – Dots pomaga przygotować dziecko do wykonywania czynność samoobsługowych, pisania, rysowania i do opanowania poprawnego chwytu szczypcowego.
Zabawkę można wykorzystać do nauki matematyki – proste działania, podstawy geometrii – oraz do rozpoczęcia przygody z kodowaniem.
Podczas układania obrazków maluch ćwiczy cierpliwość i trenuje koncentrację, a są to kluczowe umiejętności w dzisiejszym świecie przebodźcowania.
Przedszkolak może rozwijać kreatywność podczas tworzenia własnych kompozycji.
Dla wielu dzieci, również starszych, zabawa MagPad może być formą wyciszenia i relaksu.
Do tablicy dołączono atrakcyjne instrukcje. Zabawa z nimi uczy rozpoczynania zadania i wykonywania go do końca.

I jeszcze jedno. Mimo dużego rozmiaru tablica jest kompaktowa. Oznacza to, że żaden z drobnych elementów ukrytych za szybką z tworzywa sztucznego nie wypadnie. MagPad – Dots można bawić się wygodnie w podróży, poczekalni u lekarza, ogrodzie.