Tablice magnetyczne Magpad

klocki konstrukcyjne Wise Zabawki Magpad to nietuzinkowe edukacyjne klocki magnetyczne występujące w formie tablic magnetycznych z charakterystycznymi otworami. Do zestawu dołączone zostały liczne kuleczki wraz z rysikiem, które pozwalają na uzyskanie rozmaitych kompozycji i obrazów. Za pomocą rysika możliwe jest umiejscowienie kuleczek w otworach znajdujących się na tablicy, tworząc w ten sposób dowolne kształty. Efekt końcowy zależny jest przede wszystkim od kreatywności naszej pociechy. Łącząc ze sobą kolejne kulki dziecko sukcesywnie trenuje swoją wyobraźnię, jak również rozwija umiejętności graficzne. Po skończonej zabawie wystarczy jedynie wycisnąć kuleczki od środka tablicy, by jej powierzchnia wróciła do swojej pierwotnej postaci.
Tablice Magpad stanowią nie tylko interesującą zabawkę dla małych artystów, ale mogą także realizować funkcję dydaktyczną. Klocki w edukacji matematycznej posiadają nieocenioną rolę, dlatego warto je wykorzystać jako skuteczne narzędzie do nauki. Za pomocą tablic magnetycznych dziecko może z powodzeniem uczyć się zapisu cyfr oraz wykonywania prostych działań. Wykorzystując w tym celu klocki edukacyjne dla 4 latka możemy sprawić, że nauka stanie się dla dziecka przystępna, a nawet przyjemna. Rozwiązywanie prostych zagadek matematycznych i zapamiętywanie cyfr może dostarczyć naszej pociesze wiele frajdy. Nauka wcale nie musi być nudna – wystarczy, że zostanie podana w odpowiedniej formie.
Tablice Magpad dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych : czarnej, czerwonej oraz niebieskiej. Zestaw zabiera rysik magnetyczny, 714 kulek oraz 10 ilustrowanych instrukcji z szablonami. Wyjątkowe magnetyczne tablice MagPad dla dzieci. Bezpiecznie umiejscowione kulki pozwalają dziecku na stworzenie za pomocą dołączonego rysika - pięknych obrazyów i kompozycji z małych błyszczących kuleczek. Tablice magnetyczne pomagają w uczeniu się podstaw kaligrafi i rysowania. Rozwijają zdolności manualne i kreatywne myślenie. Każda z tablic zawiera aż 714 kulek umiejscowionych w trwałej podstawie. Dziecko za pomocą rysika "rysuje" obrazy z kuleczek. Bardzo łatwo można również zmienić rysunek - po prostu wciskając kuleczki do środka. Dodatkowo do każdej z tablic dołączone są przykładowe instrukcje. Tablice MagPad wykonane są z trwałego i bezpiecznego tworzywa. Czarna, czerwona lub niebieska tablica to wspaniała zabawa dla dzieci już powyżej trzeciego roku życia.