Tablice magnetyczne dla dzieci Magpad

Zabawa i nauka w jednym z tablicą magnetyczną!

MagPad – Dots szybko przyciąga uwagę dzieci i potrafi zatrzymać ją na długo. Duża, wieloelementowa tablica, kusi klasycznymi kolorami i zwartą formą. To zabawka, która nie wymaga baterii, bo jej działanie opiera się na magnesie. A wiadomo, w zabawkach magnetycznych dzieci zawsze widza odrobinę magii.

Jakie korzyści rozwojowe wnosi do dziecięcego świata tablica magnetyczna MagPad?

Zabawa tablicą magnetyczną dla dzieci  to przede wszystkim ćwiczenie małej motoryki – koordynacji ręka-oko, precyzji oraz wzmacniania dłoni i palców. MagPad – Dots pomaga przygotować dziecko do wykonywania czynność samoobsługowych, pisania, rysowania i do opanowania poprawnego chwytu szczypcowego. Zabawkę można wykorzystać do nauki matematyki – proste działania, podstawy geometrii – oraz do rozpoczęcia przygody z kodowaniem. Podczas układania obrazków maluch ćwiczy cierpliwość i trenuje koncentrację, a są to kluczowe umiejętności w dzisiejszym świecie prze bodźcowania. Przedszkolak może rozwijać kreatywność podczas tworzenia własnych kompozycji. Tablice magnetyczne dla dzieci również starszych mogą być zabawa formą wyciszenia i relaksu. I jeszcze jedno, mimo dużego rozmiaru tablica jest kompaktowa. Oznacza to, że żaden z drobnych elementów ukrytych za szybką z tworzywa sztucznego nie wypadnie. MagPad – Dots można bawić się wygodnie w podróży, poczekalni u lekarza, ogrodzie.

Rodzaje tablic magnetycznych

W tej kategorii znajdą Państwo 3 rodzaje tablic magnetycznych: MagPad Dots, dwustronna tablica MagPad Litery i Cyfry i trzecia nowa osłona tablic MagPad, która zawiera aż 714 kulek! Do każdej tablicy dołączono atrakcyjne instrukcje, zabawa z nimi uczy rozpoczynania zadania i wykonywania go do końca. W naszym sklepie istnieje również możliwość dokupienia samego rysika.

Dziecko uczy się przede wszystkim cierpliwości w dążenieu do celu. Dodatkowo odwzorowywania, łączenia elementów czy grupowania kolorów.

W ofercie mamy 3 rodzaje tablic. Litery i Cyfry - dwustronną tablicę ułatwiającą naukę pisania. Standardową dużą tablicę do dowolnego rysowania oraz tabicę Mag Pad Dots z kolorwymi elementami za bezpieczną osłoną.

Oczywiście - do tego zostały również stworzone. Nauka pisania, rysowania, odwzorowywania czy też grupowania kolorów to zalety naszych tablic.