Klocki Pix-it

Pix-IT - idealne klocki dla przedszkoli PIX-IT Edukacja - Kreatywne zestawy edukacyjne dla dzieci od 3 lat. Stworzone we współpracy z ekspertami. Rozwijają intelekt dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Aktywnie stymulują 10 obszarów umiejętności myślenia. Wspierają rozwój umiejętności motorycznych. PIX-IT jest idealny dla przedszkoli w pełni odpowiedni do metody Montessori.

PIX-IT Intelekt - Aktywnie stymuluje 10 obszarów umiejętności myślenia: abstrakcyjne myślenie, wiedza, wyobraźnia i kreatywność, pamięć, czytanie i praca z literami, wyobraźnia przestrzenna, uwaga i percepcja, myślenie logiczne, zdolność matematyczna i praca z liczbami oraz umiejętności komunikacyjne i słownictwo.

PIX-IT Jakość - Wykonany z bezpiecznego, nieszkodliwego i wysokiej jakości silikonu spożywczego. Spełnia najnowsze najwyższe standardy UE i USA w zakresie zabawek (EN71-1, EN71-2, EN 71-3 a ASTM F963-16). Potwierdzony jako produkt wolny od ftalanów.

MENSA pleca zestawy PIX-IT -  MENSA jest międzynarodową organizacją założoną w Oksfordzie w 1946 roku, jej misją jest wykorzystanie inteligencji dla dobra ludzkości. W USA MERF (Mensa Education and Research Foundation) ma status głosu doradczego w UNESCO.