;

Klocki Pix-it

Pix-IT - idealne klocki dla przedszkoli PIX-IT to klocki absolutnie wyjątkowe. W pierwszej chwili kojarzą się z grą w statki. Mamy białą zakratkowaną powierzchnię oraz ułożone na niej klocki. Na pewno ich bardzo dużą zaletą jest to, że występują w intensywnych, wręcz neonowych kolorach. Dzięki temu dziecku trudno jest oderwać od nich wzrok. Te klocki są idealne dla maluchów, które dopiero uczą się odwzorowywania tego, co mają przed sobą. Wystarczy rozłożyć przed dzieckiem silikonową matę, która znajduje się w zestawie. A następnie pokazać mu obrazek który ma ono odtworzyć za pomocą klocków,. Może to być na przykład samolot.
W zestawie znajduje się instrukcja, w której znajdziesz wiele pomysłów na wykorzystanie tych klocków. Są to klocki edukacyjne nie tylko ze względu na to, że rekomenduje je MENSA, ale również dlatego, że dzięki nim dziecko może na przykład nauczyć się literek przez układanie ich z klocków na macie. PIX-IT to klocki, które są najbardziej odpowiednie na prezent dla 4 latka. Na pewno dostarczą mu one bardzo wiele zabawy i dodatkowo pomogą mu w rozwijaniu nowych umiejętności.

PIX-IT Edukacja - Kreatywne zestawy edukacyjne dla dzieci od 3 lat. Stworzone we współpracy z ekspertami. Rozwijają intelekt dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Aktywnie stymulują 10 obszarów umiejętności myślenia. Wspierają rozwój umiejętności motorycznych. PIX-IT jest idealny dla przedszkoli w pełni odpowiedni do metody Montessori.

PIX-IT Intelekt - Aktywnie stymuluje 10 obszarów umiejętności myślenia: abstrakcyjne myślenie, wiedza, wyobraźnia i kreatywność, pamięć, czytanie i praca z literami, wyobraźnia przestrzenna, uwaga i percepcja, myślenie logiczne, zdolność matematyczna i praca z liczbami oraz umiejętności komunikacyjne i słownictwo.

PIX-IT Jakość - Wykonany z bezpiecznego, nieszkodliwego i wysokiej jakości silikonu spożywczego. Spełnia najnowsze najwyższe standardy UE i USA w zakresie zabawek (EN71-1, EN71-2, EN 71-3 a ASTM F963-16). Potwierdzony jako produkt wolny od ftalanów.

MENSA pleca zestawy PIX-IT -  MENSA jest międzynarodową organizacją założoną w Oksfordzie w 1946 roku, jej misją jest wykorzystanie inteligencji dla dobra ludzkości. W USA MERF (Mensa Education and Research Foundation) ma status głosu doradczego w UNESCO.