Klocki Morphun

W naszym sklepie znajdziecie klocki angielskiej marki Morphun, dystrybuowanej w ponad 50 krajach na świecie. W zależności od wybranego zestawu, dzięki klockom można tworzyć niesamowite budynki, wielowymiarowe konstrukcje, zwierzęta i pojazdy. W każdym pudełku znajduje się instrukcja składania, zawierająca rysunki z podstawowymi modelami budowli, ale klocki mają o wiele większy potencjał twórczy i tak naprawdę od dzieci zależy ostateczny wygląd konstrukcji.

W zależności od wieku dziecka, oferowane przez nas klocki konstrukcyjne Morphun przeznaczone są dla maluchów powyżej 3., 4. i 5. roku życia. Dostępne są one w zestawach "Junior Starter", "Junior Starter Rainbow", "Junior" oraz "Advanced". Zestawy klocków dedykowane trzylatkom różnią się oczywiście stopniem skomplikowania elementów i rodzajów konstrukcji, które można dzięki nim zbudować od klocków przeznaczonych dla starszych dzieci. Klocki Morphun pochłoną Wasze dzieci bez reszty, zapewniając im konstruktywne i przyjemne spędzenie czasu.

WYBIERZ RODZAJ KLOCKÓW DOSTOSOWANY DO WIEKU DZIECKA

3+ 4+ 5+

Stała długość boku kwadratów i trójkątów
3 cm i średnica koła - 5,5 cm

Wielkości podstawowych klocków Morphun (kwadraty, trójkąty, koła) we wszystkich rodzajach są identyczne.

Poszczególne rodzaje klocków różnią się przede wszystkim typem łączenia poszczególnych elementów oraz dodatkowym łącznikami.

Instrukcje występują we wszystkich w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka.