Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Zestawy klocków dla prywatnych przedszkoli

2017-08-23
Zestawy klocków dla prywatnych przedszkoli
Najmłodsze dzieci mogą mieć problem z samodzielnym ułożeniem tradycyjnych drewnianych klocków, dlatego warto, aby w wyposażeniu przedszkola znalazły się ich zmodyfikowane, magnetyczne wersje, pozwalające dużo łatwiej połączyć elementy ze sobą. To ważne szczególnie dlatego, że w dużej grupie dzieci, pedagog nie zawsze może pomóc w zabawie każdemu z osobna. Dobrym wyborem dla młodszaków będzie zdecydowanie stuelementowy zestaw klocków Kooglo, wyposażonych w delikatne magnesy, dzięki którym budowla skonstruowana przez dziecko nie rozpadnie się pod wpływem nieuważnego ruchu. Magnesy dają także szansę zbudowania konstrukcji poprawiających wyobraźnię przestrzenną maluchów, dzięki czemu idealnie odpowiadają na oczekiwania rodziców, chcących zapewnić dzieciom zabawę połączoną z rozwojem umiejętności.

Klocki konstrukcyjne drewniane Kooglo

 Duży zestaw klocków konstrukcyjnych dla starszaków  

 Grupy starszaków coraz chętniej sięgają po bardziej skomplikowane zestawy klocków. Mali konstruktorzy chcą tworzyć zaawansowane konstrukcje, używając klocków, które wymagają większych umiejętności manualnych oraz pozwalają wykonać bardziej fantazyjne budowle. W przedszkolu nie może zatem zabraknąć zestawu klocków konstrukcyjnych, składającego się z dużej liczby elementów, umożliwiających zabawę wielu dzieciom jednocześnie. Budując wspólnie, maluchy mają szansę poćwiczyć umiejętności pracy w grupie, nauczyć się współpracy oraz dzielenia się z innymi. Dodatkowo im więcej fragmentów, tym więcej możliwości pobudzających wyobraźnię oraz kreatywność maluchów. Na potrzeby przedszkoli idealnie sprawdzi się aż tysiącelementowy zestaw Morphun Xtra zapakowany w praktyczne pudełko.

Klocki konstrukcyjne Morphun Xtra

Klocki z literkami i cyferkami dla starszaków   

Ostatnie lata w przedszkolu to idealny czas, aby dzieci poznały wiele umiejętności ułatwiających im późniejszą naukę w szkole podstawowej. Podstawowe z nich to znajomość literek oraz cyferek, którą także można opanować, bawiąc się klockami. W grupie starszaków nie może zatem zabraknąć edukacyjnych zestawów Morphun, które uczą poprzez zabawę. Zestaw taki łączy w sobie litery oraz obrazki, pozwalając na dostosowanie poziomu trudności do możliwości dziecka. Wersja matematyczna natomiast ujmuje konkretne wartości w graficzny sposób, ułatwiając zapamiętanie abstrakcyjnych dla malucha prostych działań matematycznych. Uczenie się czytania i liczenia w tak łatwy sposób będzie przyjemnością dla dziecka, a jego postępy pozytywnym zaskoczeniem dla rodziców.  

Klocki edukacyjne Morphun

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel