Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki dla trzylatka

(193)

Dla trzylatka każdy dzień to nieustanna okazja do zabawy, rozwijania swojej wyobraźni i… niezależności. To też moment, gdy maluch pyta wszędzie, o wszystko – a naśladowanie i udawanie stanowią integralną część każdego jego zajęcia. Z myślą o tym wszystkim powstały specjalne klocki dla dzieci w tym wieku – które je zainteresują, zajmą, dadzą rodzicom chwilkę wytchnienia.

Zabawki edukacyjne dla trzylatka

Proponowane klocki dla 3 latka to równocześnie zabawki edukacyjne. To sprawia, że mogą się nimi nie tylko bawić, ale też podczas przyjemności zdobywać nową wiedzę, rozwijać posiadane umiejętności. Dzieci w tym wieku bardzo cenią sobie indywidualność, a te kreatywne klocki dla trzylatków na pewno pomogą im wyrazić siebie poprzez fantazyjne budowle. Polecamy te bezpieczne i kolorowe zabawki magnetyczne dla 3 latka, które na pewno zapewnią długie godziny radosnego zajęcia i to bez względu na to, czy mowa o chłopcu, czy dziewczynce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania pośród niej miłego upominku dla swojego szkraba. Zapewniamy poradę i dobrą cenę. Wszystkie zabawki dla trzylatka znajdą Państwo w tej kategorii.

Jakie klocki dla 3 latka wybrać?

Wybierając klocki dla dzieci w wieku 3 lat, przede wszystkim musimy uwzględnić wiek rozwojowy malucha. Jego zdolności poznawcze są coraz większe i dlatego wymagają odpowiedniego zaspokajania nowymi zabawkami. Dobór klocków według wieku jest również wyjątkowo istotny ze względu na dobrą zabawę. Klocki wybrane "na wyrost" nie sprawiają dziecku tyle zabawy ze względu na złożoność formy czy też łączenia. Wśród klocków dla 3 latka należy zwrócić uwagę na klocki Morphun Junior Starter, których elementy oraz instrukcje są dedykowane dla właśnie takiego wieku. Modele z instrukcji są proste do zbudowania, co wzmaga zwiększanie pewności siebie u dziecka. Kolory są wyraziste, a kształty dobrze rozwijają sensorykę dłoni. Dobrze również sprawdzą się zabawki dla trzylatka z grupy klocków Wise-i, których łatwe połączenia pozwalają na długą i ciekawą zabawę. Instrukcje oczywiście pomagają dziecku zrozumieć ten system klocków konstrukcyjnych.

Klocki dla trzylatka - zabawa i nauka jednocześnie!

Dobra zabawa to przede wszystkim dobrze dobrane zabawki, a klocki edukacyjne dla trzylatka są najlepszym przykładem na to, że łączenie zabawy z nauką może być łatwe i ciekawe dla dziecka. Klocki dla trzylatka to nieskończenie wiele możliwości tworzenia, jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia. Zabawka dla 3 latka musi być przede wszystkim ciekawa i mieć swoją stronę edukacyjną.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY