Klocki dla 3 latka - kreatywne zabawki na fajny prezent

Dla trzylatka każdy dzień to nieustanna okazja do zabawy, rozwijania swojej wyobraźni i… niezależności. To też moment, gdy maluch pyta wszędzie, o wszystko – a naśladowanie i udawanie stanowią integralną część każdego jego zajęcia. Z myślą o tym wszystkim powstały specjalne klocki dla dzieci w tym wieku – które je zainteresują, zajmą, dadzą rodzicom chwilkę wytchnienia. Proponowane klocki dla 3 latka to równocześnie zabawki edukacyjne. To sprawia, że mogą się nimi nie tylko bawić, ale też podczas przyjemności zdobywać nową wiedzę, rozwijać posiadane umiejętności. Dzieci w tym wieku bardzo cenią sobie indywidualność, a te kreatywne zabawki na pewno pomogą im wyrazić siebie poprzez fantazyjne budowle. Polecamy te bezpieczne i kolorowe zabawki dla 3 latka, które na pewno zapewnią długie godziny radosnego zajęcia – i to bez względu na to czy mowa o chłopcu czy dziewczynce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania pośród niej miłego upominku dla swojego szkraba. Zapewniamy poradę i dobrą cenę.

Jakie klocki dla 3 latka wybrać?

Wybierając klocki dla dzieci w wieku 3 lat przede wszystkim musimy uwzględnić wiek rozwojowy malucha. Jego zdolności poznawcze są coraz większe i dlatego wymagają odpowiedniego zaspokajania nowymi zabawkami. Dobór klocków według wieku jest również wyjątkowo istotny ze względu na dobrą zabawę. Klocki wybrane "na wyrost" nie sprawiają dziecku tyle zabawy ze względu na złożoność formy czy też łączenia. Wśród klocków dla 3 latka należy zwrócić uwagę na klocki Morphun Junior Starter, których elementy oraz instrukcje są dedykowane dla właśnie takiego wieku. Modele z instrukcji są proste do zbudowania co wzmaga zwiększanie pewności siebie u dziecka. Kolory są wyraziste a kształty dobrze rozwijają sensorykę dłoni.   Dobrze również sprawdzą się klocki z grupy klocków Wise-i, których łatwe połączenia pozwalają na długą i ciekawą zabawę. Instrukcje oczywiście pomagają dziecku zrozumieć ten system klocków konstrukcyjnych. Dobra zabawa to przede wszystkim dobrze dobrane zabawki - a klocki edukacyjne są najlepszym przykładem na to, że łączenie zabawy z nauką może być łatwe i ciekawe dla dziecka.