Klocki Clics i Clicformers

Klocki konstrukcyjne CLICS to uznane na całym świecie zabawki konstrukcyjne. Kolorowe edukacyjne klocki pozwalają poprzez unikalny sposób łączenia na budowanie wyjątkowo ciekawych konstrukcji. Płaskie i przestrzenne konstrukcje powstają w bardzo łatwy sposób dzięki dołączonym do zestawów instrukcjom. Stworzone budowle są trwałe i pozwalają na zabawę przez wiele godzin. Kolorowe klocki są wyjątkowo wytrzymałe a żywe kolory zachęcają do długiej zabawy. Wszystkie klocki zostały wyprodukowane w Belgii z atestowanych materiałów i są całkowicie bezpieczne. Klocki te otrzymały wiele międzynarodowych nagród jako zabawki rozwijające takie dziecięce zdolności jak: wyobraźnia przestrzenna, koordynacja ruchowa czy też mała motoryka. Idealnie nadają się na prezent dla małych budowniczych.
Klocki konstrukcyjne CLICFORMERS to następna generacja plastikowych zabawek z Belgii. Nowy materia, nowy sposób łączenia oraz nowe - większe zestawy. Każdy zestaw klocków CLICFORMERS został zaprojektowany z myślą o dzieciach i ich potrzebach rozwojowych. Klocki rozwijają kreatywność, rozwiązywanie problemów a także rozwój emocjonalny i intelektualny poprzez dobrą i kreatywną zabawę.
Klocki CLICFORMERS nie łączą się z klockami CLICS ze względu na inne elementy i materiał wykonania.