Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki X-Bida

(9)

Nic nie sprawia dzieciom tyle frajdy, co układanie klocków. Z tego też powodu klocki to doskonały wybór na prezent, zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Najlepszym tego przykładem są klocki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Pełen asortyment obejmuje zarówno klocki tradycyjne (plastikowe i drewniane), jak i klocki edukacyjne i konstrukcyjne. Prawdziwym hitem od kilku lat są klocki magnetyczne, zwłaszcza te oferowane przez markę X-Bida!

Klocki magnetyczne X-Bida są kolorowe, idealne dla maluchów i przede wszystkim bezpieczne. Każdy z zestawów prezentowanych na naszej stronie spełnia najbardziej wygórowane standardy i normy jakości – potwierdzają to liczne atesty i certyfikaty, w tym certyfikat CE oraz certyfikat EN-71. W każdym z zestawów znajdziesz instrukcję obsługi, która krok po kroku pokazuje, jak stworzyć konkretną konstrukcję i w jaki sposób łączyć ze sobą poszczególne elementy. To co? Zaczynamy zabawę?

Klocki magnetyczne od X-Bida

Oferta marki X-Bida to między innymi starannie wykonane i bezpieczne klocki magnetyczne idealne dla maluchów wieku 3-4 lat. Hitem wśród dzieciaków są między innymi Magnetyczne Kostki. Zestaw składa się z kilkudziesięciu elementów w 7 różnych kształtach – 8 kostek (4 przezroczystych i 4 pełnych) i 54 kart z instrukcjami układania. Całość zapakowana jest w pojemny, przezroczysty box, który na co dzień służy do przechowywania klocków. Świetnie sprawdza się też w podróży.

Magnetyczne klocki to zabawka, która nie tylko pomaga zacieśniać rodzinne więzi, ale także wspiera prawidłowy rozwój dziecka. Maluch, układając klocki z instrukcją lub bez niej, rozwija wyobraźnię przestrzenną, ćwiczy koncentrację i umiejętność skupienia się na jednej czynności oraz poprawia zdolność logicznego myślenia. Poznaje też kształty i podstawowe zasady fizyki. Walor edukacyjny sprawia, że klocki magnetyczne X-Bida doskonale sprawdzają się też jako pomoc dydaktyczna w przedszkolu.

Klocki silikonowe X-Bida

Marka X-Bida posiada w swojej ofercie również inne zestawy klocków, w tym klocki silikonowe przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek w wieku 4+. Zabawki tego typu posiadają specjalne przyssawki, dzięki którym dziecko może łączyć ze sobą poszczególne elementy. Jeśli zainteresowały Cię klocki silikonowe, to koniecznie sprawdź zestaw UFO składający się z 40 elementów zapakowanych w przezroczysty słoik z nakrętką. Poszczególne elementy zestawu posiadają nadruki z literami, dzięki czemu maluch uczy się rozpoznawać literki i utrwala wiedzę zdobytą w szkole. Układając różnego rodzaju budowle, układa jednocześnie proste słowa, a z czasem również całe zdania!

Klocki X-Bida, zarówno te w wersji magnetycznej, jak i silikonowej, to fantastyczny wybór dla chłopców i dziewczynek. Śmiało możesz po nie sięgnąć i podarować dziecku na prezent, na przykład z okazji Dnia Dziecka czy urodzin.

pixel