Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Morphun

(64)

W asortymencie naszego sklepu nie mogło ich zabraknąć - klocki Morphun dla dzieci to połączenie zabawy i nauki. Zarówno klocki edukacyjne, jak i klocki konstrukcyjne Morphun swoim stopniem złożoności dostosowane są do wieku dzieci. Podział na serie: Morphun Starter, Morphun Junior i Morphun Advanced pozwala na dopasowanie ich do możliwości trzylatka, czterolatka lub starszego dziecka.

W każdym pudełku znaleźć można instrukcje do klocków, opatrzone czytelnymi rysunkami pokazującymi krok po kroku jak zbudować podstawowe budowle, co może być przydatne przy pierwszym kontakcie z klockami. W miarę zaawansowania i rozwoju wyobraźni, maluchy będą tworzyć swoje własne konstrukcje.

Marka Morphun, jako producent zabawek, cieszy się uznaniem na całym świecie, o czym świadczy szereg zdobytych tytułów i nagród w branży zabawek edukacyjnych dla najmłodszych. Wszystkie plastikowe  klocki Morphun dla dzieci zostały wyprodukowane w Europie i posiadają wiele certyfikatów, poświadczających ich zgodność z europejską dyrektywą dotyczącą zabawek, co czyni je produktami bezpiecznymi w użyciu.

pixel