Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Tablice magnetyczne - edukacyjne zabawki rozwijające zdolności manualne

2019-11-19
Tablice magnetyczne - edukacyjne zabawki rozwijające zdolności manualne

Spis treści

Sklepy z zabawkami prześcigają się w coraz lepszych ofertach. Im większy wybór, tym trudniejsza decyzja. Najlepiej jest wybrać taką zabawkę, która nie tylko da dziecku dużo frajdy i zajmie go na długie godziny, ale również będzie pomocna w jego rozwoju. Naszą propozycją, która na pewno przyciągnie Twoją uwagę jest tablica magnetyczna. Występuje w wielu wariantach i ma atrakcyjną cenę. Jaki model będzie najlepszy dla Twojego dziecka? Na co zwrócić szczególną uwagę przy jej wyborze?

 

Dlaczego warto kupić tablicę magnetyczną?

Kreatywność dziecka można rozwijać na wiele sposobów. Tablica magnetyczna jest doskonałym narzędziem do nauki i do zabawy. Najbardziej zaawansowane modele dają możliwość rysowania i pisania na nich, mocowania obrazków. W niektórych zestawach znajdują się nawet literki, cyferki i znaki matematyczne. Poszczególne modele tablic magnetycznych dla dzieci różnią się między sobą wyglądem, wielkością i funkcjonalnością. Jaki model będzie najbardziej odpowiedni do nauki i zabawy? Co warto uwzględnić przy jej zakupie? Tablica magnetyczna jest dobrym wyborem przede wszystkim z tego powodu, że pozwala uczyć się dzieciom w najbardziej naturalny sposób, czyli przez zabawę. Dzięki temu Twoja pociecha może szybko nauczyć się pisania, liczenia i czytania. Dzieci rysując na tablicy magnetycznej mogą swobodnie wyrażać swoje marzenia, pragnienia, myśli. Na rynku dostępne są tablice magnetyczne na których można pisać za pomocą kredy lub markera. Tablica pozwala dziecku szybko nauczyć się alfabetu oraz działań matematycznych. W zależności od modelu tablica magnetyczna może mieć naprawdę duże rozmiary. Dzięki temu jest funkcjonalna i praktyczna. Dziecko bez trudu może usunąć poprzednie zapiski oraz rysunki i mieć miejsce na nowe. Jest to rozwiązanie ekologiczne, bo pociecha nie zapisuje w swoim dzieciństwie setek kartek, ani ścian. W zależności od upodobań. Poza tym, wielu producentów posiada w swojej ofercie tablice magnetyczne dwustronne. Na jednej powierzchni można pisać tradycyjną kredą, a na drugiej markerem. W dodatku tablica magnetyczna pozwala rozwinąć dziecku kreatywność i zdolności manualne.

 

Tablica magnetyczna MagPad Dots - czym się wyróżnia?

Ta tablica magnetyczna pozwala na rozwinięcie zdolności małej motoryki, czyli poprawia sprawność dziecięcych rączek. Do tablicy dołączona jest dziesięciostronicowa instrukcja, która pomaga w zwiększeniu koncentracji u dziecka. W dodatku dzięki temu, że dziecko może z kolorowych guziczków obecnych na tablicy magnetycznych ułożyć konkretny obrazek, to wzmacnia się u niego poczucie własnej wartości. Tablica jest bardzo kolorowa i z pewnością spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

 

Tablica magnetyczna MagPad Dots czerwona
Tablica magnetyczna MagPad Dots czerwona


A może lepiej kupić znikopis LCD?

To również bardzo dobry pomysł. Taki znikopis LCD pozwala dziecku rysować na nim przez wiele godzin i zwiększać jego zdolności manualne. Jest na tyle duży, że bez problemu można rysować na nim cyfry, litery i różne obrazki. Znikopis LCD jest pomocny w nauce liczenia i pisania. Charakteryzuje się wysoką czułością matrycy przez co rysunki pojawiają się na nim bez żadnych opóźnień.

Znikopis Tablet kolorowy LCD Niebieska żabka
Znikopis Tablet kolorowy LCD Niebieska żabka
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel