Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Rozwijające klocki konstrukcyjne dla młodszych i starszych dzieci - klocki Meli

2019-11-19
Rozwijające klocki konstrukcyjne dla młodszych i starszych dzieci - klocki Meli

Spis treści

Klocki konstrukcyjne to dobra propozycja na prezent zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Pozwalają połączyć ze sobą naukę z zabawą. Warto dowiedzieć się trochę więcej o klockach Meli i o tym, dlaczego od wielu lat, zachwycają dzieci.

 

Jakie korzyści daje zakup klocków konstrukcyjnych Meli?

Z pewnością jako dziecko sam bawiłeś się klockami i wiesz ile radości to potrafi dać. Obecnie producenci klocków przykładają jeszcze większą wagę do tego, żeby zabawka była jak najlepiej dopasowana do możliwości i wieku dziecka. W dodatku klocki konstrukcyjne Meli są wykonane z wytrzymałego plastiku, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dziecka. Klocki konstrukcyjne Meli Maxi pozwalają rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne zarówno u młodszych, jak i u starszych dzieci. Klocki mają intensywne kolory, które od pierwszej chwili przyciągają wzrok i uwagę dziecka. Ich zaletą jest również to, że łatwo się ze sobą łączą, więc nie ma ryzyka, że dziecko po kilku minutach się do nich zniechęci. W zestawach klocków konstrukcyjnych Meli znajduje się bardzo wiele elementów. Dzięki temu pociecha może się bawić klockami przez wiele godzin i w dodatku nie ma ryzyka, że pokłóci się o nie z rodzeństwem lub przyjacielem. Klocki konstrukcyjne mają to do siebie, że mają identyczne kształty, co ułatwia wybudowanie z nich ulubionego zwierzaka, czy pojazdu. Klocki konstrukcyjne Meli są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Występują trzy serie klocków konstrukcyjnych Meli. Są to: klocki Meli Basic, klocki Meli Constructor oraz Klocki Meli Maxi. Klocki Meli Basic są przeznaczone dla dzieci, które skończyły już 3 latka. Dziecko może się nimi bawić samodzielnie lub pod czujnym okiem dorosłych. Z zestawach znajdują się duże elementy o mało skomplikowanych kształtach. Klocki są zrobione z przyjemnego w dotyku tworzywa i łatwo trzyma się je w dłoni. Natomiast klocki Meli Constructor zawierają jeszcze więcej ciekawych elementów niż poprzednia seria. Są przeznaczone dla starszych dzieci. Dzięki nim maluchy mogą rozwijać zdolność strategicznego i logicznego myślenia oraz kreatywność. A co możemy powiedzieć na temat klocków Meli Maxi? To, że mają bardzo duże elementy, które wyjątkowo łatwo się ze sobą łączą. To dobry pomysł na prezent dla najmłodszych dzieci.

 

Jakie zestawy klocków Meli możemy Ci polecić?

Tak naprawdę wszystkie, ponieważ każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Z serii Meli Basic polecamy na przykład Klocki konstrukcyjne Meli Basic Edu 1200 el. W tym zestawie znajduje się aż 1200 elementów, więc bez problemu możesz go kupić zarówno dla jednego dziecka, jak i dla rodzeństwa. Doskonale sprawdzi się również w przedszkolu. Każde dziecko z łatwością zbuduje z niego na przykład ulubiony pojazd lub robota. Natomiast w serii Meli Constructor zauroczył nas zestaw Klocki Meli Constructor Girls 400 el. Jak sama nazwa wskazuje są one przeznaczone dla dziewczynek. Można z nich zbudować na przykład różowego konika lub drzewko. Cały zestaw wygląda tak, jakby był wprost wyjęty z jakiejś bajki.

Klocki konstrukcyjne Meli Basic Edu 1200 el.

Klocki konstrukcyjne Meli Basic Edu 1200 el.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel