Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Najlepsze zabawy z klockami magnetycznymi

2020-04-15
Najlepsze zabawy z klockami magnetycznymi

Spis treści

Klocki magnetyczne Magical Magnet 168 el.

Jest to jeden z naprawdę wielu zestawów klocków magnetycznych dostępnych na rynku. Charakteryzuje się bardzo specyficznymi elementami w kształcie trójkątów. Możesz zaproponować dziecku zabawę z budowanie z nich na przykład robotów lub samochodów. Takie wyzwanie z pewnością spodoba się każdemu chłopcu. Dodatkową bardzo ważną zaletą tych klocków jest fakt, że te zabawki magnetyczne są odpowiednie dla dzieci powyżej 3 lat. W zestawie poza podstawowymi elementami, znajdują się również na przykład koła. Dzięki temu poza prostymi konstrukcjami, maluch może się zdecydować również na tworzenie rozmaitych pojazdów. Klocki są bardzo kolorowe, więc na pewno od razu przyciągną wzrok i uwagę malucha.

Klocki drewniane magnetyczne Zwierzęta 39 el.

Ten zestaw klocków (np. obok zabawek takich jak tablica magnetyczna) jest idealną propozycją dla każdego malucha, który kocha zwierzęta. Może ma w domu psa, kota, chomika? A może cały czas pozostają one w sferze jego marzeń? Bez względu na to, ile zwierząt macie w domu, to i tak zachęcamy do zaproszenia do was kolejnych. Jednak tym razem z drewna. Omawiane przez nas klocki pozwolą Twojemu dziecku na zbudowanie z nich uroczego misia, kota, pieska, czy stonogi. Taka zabawa na pewno długo mu się nie znudzi i dodatkowo pomoże w rozwoju jego zdolności manualnych. Zaletą tego zestawu jest też fakt, że klocki są wykonane z drewna, więc nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Klocki drewniane magnetyczne - IGEO CUBE 9 el.

Pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy spojrzy się na te klocki, to domino. Każdy z elementów ma po środku namalowaną białą kropkę albo kilka. Jak się nimi bawić? Czy będzie to ciekawe i absorbujące dla malucha? Zanim odpowiemy, to chcielibyśmy tylko mocno zaznaczyć, że jest to zestaw klocków przeznaczony dla starszych dzieci, w wieku 5 lub 6 lat. W zestawie znajduje się 9 takich samych elementów, Każdy z nich składa się z trzech drewnianych elementów połączonych ze sobą pod kątem prostym. Wyjaśnienie, jak się nimi bawić znajduje się na 84 kartach pracy oraz 27 arkuszach, które są przeznaczone do rozwijania u dziecka wyobraźni przestrzennej. Klocki pomagają dzieciom w poznaniu zasad geometrii oraz uczą się czym jest powierzchnia i objętość. Początkowo może to się wydawać bardzo poważne i nudne, ale zabawa jest naprawdę wciągająca. Warto to sprawdzić na własnym dziecku.

Drewniane magnetyczne klocki - Domki 41 el.

Były już pojazdy i roboty dla chłopców, a teraz pora na zestaw dla dziewczynek. Gdy spojrzysz na te klocki, to od razu zachwycisz się tym, jak bardzo one są bajkowe i kolorowe. Są marzeniem każdej dziewczynki. Można z nich budować różnego rodzaju domki oraz zamki, katedry. Ciekawa architektura w bajkowym wydaniu.  

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

pixel